pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
książka:

Kobieta + Mężczyzna. Obdarowani sobą czy skazani na siebie?

Dane szczegółowe:
Producent: Rhetos
Rok wyd.: 2017
Oprawa: CD
Ilość stron: 1 s.
EAN: 2500005902142
ISBN: 2500005902142
Data: 2017-10-19
Cena wydawcy: 10.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Brak szczęścia w relacjach mężczyzna-kobieta, spowodowana jest odejściem człowieka od planu Stwórcy i rezygnacją z łaski nadprzyrodzonej. Ludzie coraz częściej biorą los w swoje ręce zapominając o Bogu, który wie, co dla człowieka jest najlepsze, co da mu szczęście. Nie ma innej drogi do szczęścia jak miłowanie, ale nie można kochać nie będąc sobą - kobietą czy mężczyzną i nie rozumiejąc różnic w powołaniu płci. W zamyśle Boga kobieta i mężczyzna są sobą obdarowani i razem tworzą nową jakość. Istniejące trudności są one potrzebne, bo ich wspólne pokonywanie prowadzi do umocnienia więzi.

Jacek Pulikowski - mąż, ojciec trojga dzieci, wykładowca Politechniki Poznańskiej oraz Studium Rodziny przy Wydziale Technologicznym UAM, zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin, autor wielu publikacji i książek o tematyce rodzinnej, mieszka w Poznaniu. Publikacje m. in.: „Warto żyć zgodnie z naturą”, „Warto być ojcem. Najważniejsza kariera mężczyzny”, „Krokodyl dla ukochanej”, „Warto pokochać teściową”.

Książka "Kobieta + Mężczyzna. Obdarowani sobą czy skazani na siebie?" - Jacek Pulikowski - oprawa CD - Wydawnictwo Rhetos. Książka posiada 1 stron i została wydana w 2017 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]