pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Prawo mafii. Pierwsza polska antologia mafijna

Autor książki:

K.N. Haner

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 368 s.
EAN: 9788328377424
ISBN: 978-83-2837-742-4
Data: 2021-02-04
30.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Witaj w świecie, którym rządzą wielkie pieniądze, brutalne reguły i gorące uczucia!
Gdy popularne polskie autorki z grupy literackiej Euforia spotkają się razem w kawiarni, a naprzeciw nich usiądzie wysoki, dobrze zbudowany mężczyzna o włoskim typie urody? W perfekcyjnie skrojonym garniturze, koszuli bez krawata i z kilkudniowym zarostem na twarzy? Gdy mężczyzna ten spojrzy na nie władczo pięknymi oczami w kolorze bursztynu? Kiedy każdą z zebranych przy stoliku dam polskiej literatury przeniknie ten sam rozkosznie niepokojący dreszcz?
Wtedy stanie się jasne - powstaje pierwsza polska antologia mafijna pod redakcją K.N. Haner.

I oto jest - droga Czytelniczko, trzymasz w ręku zbiór jedenastu gorących opowiadań, których bohaterki oraz bohaterowie trafiają do niebezpiecznego, lecz fascynującego świata śmiertelnie niebezpiecznych mężczyzn i zabójczo pięknych kobiet. Świata, który, choć funkcjonuje poza oficjalnym prawem, rządzi się własnymi zasadami. Tu pieniądze są przeogromne, zemsta nienasycona, a miłość? Miłość jest dokładnie taka, o jakiej po cichu marzy każda z nas.

Bo która dziewczyna potrafiłaby oprzeć się władczemu spojrzeniu bruneta o bursztynowych oczach?

Książka "Prawo mafii. Pierwsza polska antologia mafijna" - K.N. Haner - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2021 r. Cena 30.33 zł. Zapraszamy na zakupy!