pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Odcienie czerni

Autor książki:

Magdalena Szponar

Dane szczegółowe:
Wydawca: NieZwykłe
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 334 s.
EAN: 9788383206462
ISBN: 978-83-8320-646-2
Data: 2023-05-09
27.51 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Drugi tom serii mafijnej autorki Wbrew regułom!
Robert Bystrzycki zgodził się na ślub z Anne-Lise z dwóch powodów. Po pierwsze, dzięki temu wraz z bratem zacieśniliby więzy z Aarrem Hansenem, królem skandynawskiej mafii. Po drugie, ta decyzja pozwoliłaby mu dorwać kolejną ofiarę.

Robert wydaje się nie przejmować tym, że jego żona ginie na ich przyjęciu ślubnym. Jako jedyny zna bowiem prawdę. Nikt nie wie, że ukrywa wielką tajemnicę dotyczącą kobiety, którą nazywa Jaskółką. Tylko ona odważyła się igrać z niebezpiecznymi mężczyznami. Tylko jej udało się przechytrzyć prawie wszystkich. Wszystkich oprócz Roberta.

Kobieta, ścigana przez Bystrzyckiego, podjęła w życiu kilka złych decyzji, które zamiast dać jej upragnioną wolność spowodowały, że ponownie wpadła w sidła. Jej wybawcą okaże się człowiek, o którym w półświatku przestępczym Norwegii mówiono jedynie szeptem. Bestia. Brzytwa. Rewolwerowiec. Jednak ona nie czuje strachu przed Robertem choć być może powinna. Opis pochodzi od Wydawcy.

Książka "Odcienie czerni" - Magdalena Szponar - oprawa miękka - Wydawnictwo NieZwykłe. Książka posiada 334 stron i została wydana w 2023 r. Cena 27.51 zł. Zapraszamy na zakupy!