pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Na szczycie. Właściwy rytm

Autor książki:

K.N. Haner

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 464 s.
Wymiar: 155x235 mm
EAN: 9788380836914
ISBN: 978-83-8083-691-4
Data: 2017-10-24
27.56  42.99  15.43 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Każde uczucie niesie za sobą konsekwencje. Ten, kto kocha, poświęca się dla miłości.

Po dramatycznych wydarzeniach osamotniony Sedrick próbuje ułożyć swoje życie na nowo. Opieka nad dwójką maleńkich dzieci jest jednak ogromnym wyzwaniem, a demony przeszłości nie dają mu normalnie funkcjonować. Dręczą go niewyjaśnione sprawy oraz niedomówienia, a Sed nie ma pewności, czy kiedykolwiek jeszcze będzie miał okazję wszystko wyjaśnić. Wie, że stracił miłość swojego życia i nie potrafi się z tym pogodzić. Chce walczyć, tyle że sam nie wie, czy powinien i czy będzie miał szansę wszystko naprawić.

Kontynuacja serii "Miłość w rytmie rocka", która pozwoli zajrzeć w głąb psychiki seksownego menadżera zespołu rockowego - Sedricka Millsa.

Czy Rebeka i Sedrick odnajdą w końcu właściwy rytm?
Wlewając w siebie kolejne szklanki whisky, wracałem myślami do tych dobrych chwil. Do chwil, w których między mną a Rebeką było wszystko dobrze. Każdy jej uśmiech to było dla mnie największe szczęście. Serce mi pękało, że przez ostatnie miesiące przeze mnie prawie się nie uśmiechała. Ja doprowadziłem do tego wszystkiego i powinienem ponieść konsekwencje. Ja! Więc dlaczego to ona cierpiała? Dlaczego Bóg znowu prawie mi ją zabrał? To miała być kara? Pierdolę taką sprawiedliwość. To mnie powinien ukarać, a nie ją. Mnie!

Książka "Na szczycie. Właściwy rytm" - K.N. Haner - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 464 stron i została wydana w 2017 r. Cena 27.56 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]