pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pragnienia Elżbiety. Małe tęsknoty

Autor książki:

Aneta Krasińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788376746722
ISBN: 978-83-7674-672-2
Data: 2018-02-26
26.04 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

W drugiej części trylogii Małe tęsknoty spotykamy znajome już bohaterki: Kalinę, Elżbietę i Lenę. Pewnego dnia przewrotny los przypadkowo splótł ze sobą ich losy i wywrócił ich życie do góry nogami. Każda na własną rękę usiłuje się pozbierać i rozliczyć z demonami przeszłości.

Elżbieta po wypadku zapada w śpiączkę i choć nie ma z nią kontaktu, ona sama odbywa podróż w przeszłość, do wydarzeń z młodości, które położyły się cieniem na całym jej życiu.

Kalina traci dziecko i dręczona wyrzutami sumienia nie jest w stanie wrócić do pracy, która do tej pory dawała jej mnóstwo satysfakcji. Dodatkowo żyje w ciągłym lęku, że trafi do więzienia za spowodowanie wypadku.

Lena, najmłodsza z bohaterek, wciąż ma problemy z budowaniem relacji. Kiedy zyskuje zainteresowanie starszego od siebie Adama, przez chwilę wierzy, że teraz wszystko w jej życiu się zmieni. Niestety, ten związek zwiastuje wyłącznie kłopoty?
Czy kobiety będą umiały stawić czoło przeciwnościom i pierwszy raz w życiu powiedzieć, że są szczęśliwe?
Pragnienia Elżbiety to niesamowicie prawdziwa powieść, przepełniona uczuciami i emocjami, które poruszają najczulsze struny w sercu i duszy. To niebanalna historia, która skłania do wielu refleksji i daje nadzieję na lepsze jutro. Właśnie takie historie pisze prawdziwe życie. Gorąco polecam!
Sylwia Stawska, Kobiece recenzje

Książka "Pragnienia Elżbiety. Małe tęsknoty" - Aneta Krasińska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.04 zł. Zapraszamy na zakupy!