pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Słodki smak marzeń (kieszonkowe)

Autor książki:

Aneta Krasińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jaguar
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 340 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788382660838
ISBN: 978-83-8266-083-8
Data: 2022-03-21
10.65 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Laura Kosińska wyjeżdża z rodzinnej wioski na studia do Warszawy i tu postanawia się osiedlić. Podejmuje pracę w agencji reklamy prowadzonej przez apodyktyczną pracoholiczkę. Na szczęście Laura trafia na współpracowników, którzy szybko stają się jej przyjaciółmi. Grupa trzydziestolatków pracuje pod presją czasu i wciąż musi podejmować nowe, coraz bardziej wymagające wyzwania, ale potrafi się też cieszyć urokami nocnego życia stolicy. Długie, często zakrapiane alkoholem wieczory stają się odskocznią od nadmiaru obowiązków zawodowych, samotności i braku zrozumienia.

Jednak na drodze Laury niespodziewanie pojawia się ktoś, kto zmieni jej podejście do obowiązków zawodowych i pokaże świat, w którym ważne są zupełnie inne wartości. Nieoczekiwana znajomość z Igorem Wolfem kusi Laurę, ale jednocześnie wywołuje u niej huśtawkę nastrojów i nieznane dotychczas emocje.

Decyzja o zmianie dotychczasowego sposobu życia stanowi dla Laury swoistą rewolucję, ale na tym etapie związku z Igorem nie wyobraża sobie innego rozwiązania. Zmiana otoczenia jest dla niej dużym wyzwaniem, ale robi to dla człowieka, który jest dla niej najważniejszy. I kiedy wszystko jest na najlepszej drodze do szczęścia, pojawia się przeszkoda nie do przebycia, a świat Laury nagle traci sens.

Książka "Słodki smak marzeń (kieszonkowe)" - Aneta Krasińska - oprawa Miękka - Wydawnictwo Jaguar. Książka posiada 340 stron i została wydana w 2022 r. Cena 10.65 zł. Zapraszamy na zakupy!