pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nie ufaj mi

Autor książki:

Joanna Kruszewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Replika
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788366217935
ISBN: 978-83-6621-793-5
Data: 2019-11-27
25.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przeszłość potrafi dopaść w najmniej oczekiwanym momencie.

Nie można od niej uciec, trzeba się z nią rozliczyć.

Agata wiedzie spokojne i całkowicie przewidywalne życie u boku doskonale sytuowanego męża. Dorastająca córka nie sprawia problemów, własny gabinet kosmetyczny daje zarówno mnóstwo satysfakcji, jak i całkiem niezłe źródło dochodu. Sytuacja powoli ulega zmianie, gdy Agata dowiaduje się z mediów o podejrzeniach, jakimi został obciążony jej niegdysiejszy chłopak. Zaczynają wracać wspomnienia, pojawia się niepewność co do rzetelności oceny policji i ostracyzmu społecznego z jakim spotyka się Adam.

Czeka na Was wciągająca historia o rutynie dnia codziennego, pragnieniu miłości, zazdrości i błędach, które mogą kosztować zbyt dużo. Jesteś gotów na powieść obyczajową, która sprawi, że zadrżysz ze strachu?
Agnieszka Rybska, Blonderka.pl
Idealizowanie tego, co za nami, wcale nie daje gwarancji,
że alternatywna przyszłość byłaby równie udana. Warto przeczytać, aby przekonać się, że nie wszystko, co kiedyś było piękne, takim pozostało. Emocje gwarantowane!
Aneta Kwaśniewska, Książki w eterze, ksiazkiweterze.pl

Książka "Nie ufaj mi" - Joanna Kruszewska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Replika. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2019 r. Cena 25.46 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.