pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Powołani do życia

Autor książki:

Jacques Philippe

Dane szczegółowe:
Wydawca: Salwator
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 126 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788375800937
ISBN: 978-83-7580-093-7
Data: 2009-09-04
19.01  23.00  3.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Jacques Philippe wyjaśni czytelnikom, dlaczego człowiek nie może się realizować tylko przez wprowadzanie w życie opracowanych przez siebie projektów. Jego najnowsza książka w sposób bardzo obszerny dotyka problemów człowieczeństwa, szczęścia, pragnień ludzkich, dobra i obiektywnej prawdy.
Jesteśmy wezwani do życia, do tego, aby zrealizować się w pełni i osiągnąć prawdziwe szczęście. Jesteśmy wezwani do przemiany, do wzrostu, dojrzewania, poszerzania swoich serc i horyzontów, wychodzenia z ciasnoty serca i myśli, aby przyjmować rzeczywistość znacznie szerzej i z większą ufnością.
Autor przekonuje, że jako ludzie możemy realizować się w całej pełni tylko w tej mierze, w jakiej dostrzegamy wezwania, które dzień po dniu kieruje do nas życie, i zgadzamy się na nie odpowiadać.
Znany duszpasterz i rekolekcjonista opisuje różnego rodzaju wezwania- do życia, do stworzenia, do chrztu, do tego by stać się w pełni mężczyzną czy kobietą, do życia we wspólnocie.
Nie sposób myśleć o człowieczeństwie, nie dostrzegając wezwania do tego, by stawać się bardziej człowiekiem. Jest to główne przesłanie książki, by bardziej pragnąć i więcej chcieć, a co najważniejsze Jacques Philippe podaje także konkretne rady i wskazówki jak postępować na tej drodze.

Książka "Powołani do życia" - Jacques Philippe - oprawa miękka - Wydawnictwo Salwator. Książka posiada 126 stron i została wydana w 2013 r. Cena 19.01 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Jacques Philippe - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Szukaj pokoju i idź za nim - okładka książki

Szukaj pokoju i idź za nim

Jacques Philippe
Księga fundacji - okładka książki

Księga fundacji

św. Teresa od Jezusa
Powiedzieć tak powołaniu - okładka książki

Powiedzieć tak powołaniu

Św. Alfons Maria de Liguori
Produkty podobne:
Modlitewnik Fatimski - okładka książki

Modlitewnik Fatimski

ks. Zbigniew Krzysztof Knop CM (red.)
Ewangelizować siebie - okładka książki

Ewangelizować siebie

o. Geoffroy-Marie
Dla pożytku dusz - okładka książki

Dla pożytku dusz

Andrzej Malczewski