pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Powieść o czasach ostatecznych. Profanacja

Autor książki:

Jerry B. Jenkins, Tim LaHaye

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vocatio
Oprawa: miękka
Ilość stron: 278 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788371462009
ISBN: 83-7146-200-X
Data: 2005-05-16
14.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Antychryst umacnia swoją władzę nad światem. Poprzez znakowanie ludzi kodem lojalności pragnie wyeliminować swoich przeciwników: chrześcijan i Żydów. Opozycja Ucisku – tajna, podziemna organizacja chrześcijan, decyduje się w otwarty sposób wystąpić przeciw Carpathii. Podczas gdy Antychryst planuje zbezczeszczenie Świątyni Jerozolimskiej Opozycja przygotowuje masowy exodus nawróconych Żydów z Jerozolimy do Petry – miejsca które w proroctwach zostało objawione jako bezpieczne schronienie dla wybranych spośród Izraela.
Czy wszyscy Żydzi się nawrócą? Czy ostaną się wobec bezmiernej potęgi Zła? A co z tymi, którzy choć odrzucili Antychrysta nie zdecydowali się pójść za Chrystusem?
Nowa powieść Tima La Haye’a i Jerry’ego Jenkinsa wprowadza nas w możliwy scenariusz kolejnych wydarzeń Czasów Ostatecznych. Brawurowo zarysowana akcja i wyraziste przesłanie czynią z tej książki swoisty i niezwykle interesujący komentarz do proroctw opisanych w Ewangelii św. Jana Apostoła.

Książka "Powieść o czasach ostatecznych. Profanacja" - Jerry B. Jenkins, Tim LaHaye - oprawa miękka - Wydawnictwo Vocatio. Cena 14.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.