pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Powieść o czasach ostatecznych. Opętanie

Autor książki:

Jerry B. Jenkins, Tim LaHaye

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vocatio
Rok wyd.: 2004
Oprawa: miękka
Ilość stron: 280 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788371462085
ISBN: 83-7146-208-5
Data: 2005-05-16
14.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Światowy dyktator – Carpathia, zostaje zamordowany. Tajne służby prowadzą dochodzenie, jednak rząd Globalnej Wspólnoty nie publikuje prawdziwych wyników śledztwa.
Agenci rządowi aresztują rodziny osób oficjalnie podejrzanych i prowadzą przesłuchania w straszliwych mękach, by wydobyć informacje o działaczach Opozycji Ucisku. Wokół wierzących w Chrystusa zaciska się pętla. Najwyższy Zwierzchnik Światowych Sił Zbrojnych postanawia bez względu na koszty dopaść niepokornych chrześcijan. Powstają podejrzenia, że w szeregi opozycji wkradli się szpiedzy rządowi.
Tymczasem trwają przygotowania do najokazalszego pogrzebu w historii świata. Miliony ludzi przybywają do Nowego Babilonu, by po raz ostatni pożegnać Carpathię. Doktor Ben-Judah oczekuje, że w tym okresie nastąpi, zapowiadane w Objawieniu św. Jana, powstanie z martwych Antychrysta. Nie wie jednak czego się spodziewać. Czy zmartwychwstała postać Antychrysta będzie faktycznym wcieleniem szatana?
Fortunato owładnięty demonicznym planem wpada na pomysł ogłoszenia kultu bóstwa Carpathii. Każdy człowiek na ziemi będzie musiał wyznawać ten kult lub zostanie zlikwidowany, jako przeciwnik wszechświatowego pokoju i globalnego dobrobytu.
Czy wierzący w Chrystusa zdołają przetrwać? Jak będą żyć, jeśli nie ugną swych kolan przed Antychrystem?
***
Seria "Czasy ostateczne” od lat króluje na wszystkich listach bestsellerów z listą "New York Timesa” na czele. Najpoczytniejszy triller religino-polityczny ostatnich lat, czytany z zapartym tchem przez wszystkich, nawet przez młodzież, na wszystkich kontynentach. Sprzedano ponad 64 miliony egzemplarzy książek z tej serii.

Książka "Powieść o czasach ostatecznych. Opętanie" - Jerry B. Jenkins, Tim LaHaye - oprawa miękka - Wydawnictwo Vocatio. Książka posiada 280 stron i została wydana w 2004 r. Cena 14.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.