pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Powrót Pana

Autor książki:

Tim LaHaye, Jerry B. Jenkins

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vocatio
Rok wyd.: 2005
Oprawa: miękka
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788371462191
ISBN: 83-7146-219-0
Data: 2008-11-20
14.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Przybliża się koniec czasów. Niezmierzona armia Carpathii otacza pierścieniem Petrę i Jerozolimę. Najpotężniejsze siły w historii świata zostały zebrane, aby unicestwić wyznawców Chrystusa. Antychryst jest pewny swego zwycięstwa. Jednak gdy na niebie pojawia się znak Syna Człowieczego i w chwale ze swymi aniołami pojawia się sam Jezus, sprawy przybierają inny obrót. Aniołowie światłości stają przeciwko demonom ciemności do ostatecznej rozprawy. Wojska Globalnej Wspólnoty otrzymują nagłe wsparcie Lucyfera, który odsłania swe zamiary przed sztabem Carpathii.
Co się wydarzy w szeregach wiernych Antychrystowi? Jak będzie wyglądała końcowa batalia dobra ze złem? Gdzie odbędzie się Sąd Ostateczny i kto faktycznie zostanie potępiony, a kto zbawiony? Ostatni tom serii o Czasach Ostatecznych jest niezwykłą lekturą. To powieść trzymająca w napięciu do ostatniej strony. Świetna narracja, zaskakujące zwroty akcji i wyraziste tło biblijnej apokaliptyki to niewątpliwe atuty tej rozchwytywanej w świecie serii. Sukces tego religijno-politycznego thrillera związany jest bez wątpienia z niezwykłym podobieństwem biblijnych proroctw do zjawisk społeczno-politycznych zachodzących we współczesnym świecie.
Seria "Czasy ostateczne" od lat króluje na wszystkich listach bestsellerów z listą „New York Timesa” na czele. Najpoczytniejszy thriller religijno-polityczny ostatnich lat, czytany z zapartym tchem przez wszystkich, nawet przez młodzież, na wszystkich kontynentach.
Liczba sprzedanych książek z serii "Czasy ostateczne" przewyższyła już 200 milionów egzemplarzy na całym świecie! Dr Tim La Haye – pomysłodawca serii "Czasy ostateczne" jest doktorem biblistyki. Napisał ponad czterdzieści książek z gatunku literatury faktu, które zostały opublikowane w ponad trzydziestu językach. Wraz ze swoją żoną mieszka w Kalifornii.
Jerry B. Jenkins – jest autorem ponad stu książek, które regularnie znajdowały się na liście bestsellerów dziennika "New York Times". Wraz ze swoją żoną mieszka w Colorado Springs.

Książka "Powrót Pana" - Tim LaHaye, Jerry B. Jenkins - oprawa miękka - Wydawnictwo Vocatio. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2005 r. Cena 14.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.