pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pomsta - opowieść z dziejów miasta Tarnowa

Autor książki:

Krystian Janik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 336 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788381470711
ISBN: 978-83-8147-071-1
Data: 2018-08-31
26.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

"Zbrodnia musi zostać pomszczona. Nawet jeśli cenę mają zapłacić niewinni
Pierwszego kwietnia 1700 roku dochodzi w Tarnowie do przeraźliwego mordu. Znalezione na cmentarzu ciało jest nagie i pokryte błotem, a pośrodku piersi tkwi narzędzie zbrodni - odlany w żelazie namogilny krucyfiks. Miejscowy medyk twierdzi, że zbrodni nie mógł dokonać człowiek. Dochodzi do kolejnych mordów.

Miasto wrze. Morderca, nazwany Krzyżowcem, porusza się niewidzialnie i bezszelestnie. Niczym upiór pojawia się i znika. Mieszkańców paraliżuje strach. Do prowadzących śledztwo dołącza Bartosz Sędowicz, który twierdzi, że nie wytropi Krzyżowca bez cofnięcia się w przeszłość. Czasu jest niewiele, a instynkt podpowiada mu, że to dopiero początek makabrycznych mordów...

Kryminały noir, kryminały retro, a co powiecie na kryminał staropolski? Barokowy, mroczny i niesamowity suspens nieustannie zaskakuje i intryguje, wciąga czytelnika w niecodzienne śledztwo. Polecam wszystkim tym, którzy szukają wirtuozerskich historii zapadających w pamięć.

Katarzyna Pessel, takijestswiat.blogspot.com
Niebanalna książka w staropolskim klimacie! Historia przedstawiona na kartach powieści intryguje, a wątek kryminalny spędza sen z powiek. Krystian Janik udowodnił, że tajemnice Tarnowa i niezwykła legenda mogą stworzyć coś niepowtarzalnego.

Ewa Czuban, bookmoment.pl"

Książka "Pomsta - opowieść z dziejów miasta Tarnowa" - Krystian Janik - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 336 stron i została wydana w 2018 r. Cena 26.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.