pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wiedźmy Himmlera

Autor książki:

Katarzyna Marciszewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Novae Res
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 398 s.
Wymiar: 120x195 mm
EAN: 9788380837256
ISBN: 978-83-8083-725-6
Data: 2017-11-15
28.85 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Na dachu poznańskiego Okrąglaka zostaje znalezione ciało badaczki największego zbioru dokumentów masońskich w Europie. Archiwalia przechowywane w okolicach Poznania zostały zebrane na polecenie samego Heinricha Himmlera. Tymczasem stan zwłok zamordowanej sugeruje, że została? pochowana według zasad owianej tajemnicą starożytnej religii. Śledczy na czele z Rogerem Kalitą mającym za sobą traumatyczne przeżycia będą musieli wejść w świat tajnych organizacji, hermetycznych sekt i ukrytych obsesji esesmanów, ale największą zagadką okaże się sama ofiara.

Gdyby Dan Brown był Polakiem, z pewnością napisałby o tym największym, europejskim archiwum dokumentów masońskich. Tymczasem masonika sprzed wieków rozpaliły wyobraźnię Katarzyny Marciszewskiej, której dotychczasowe pomysły wykorzystywane w tekstach jeden z recenzentów uznał za godne Fredericka Forsytha.

Enigmatyczny, pełny napięcia kryminał, który pozwala nam wejść do świata zbrodni, sekt i obsesji skrywanych przez esesmanów. Masz odwagę prowadzić śledztwo wraz z Rogerem i odkryć zagadki, które postawiła przed nami Katarzyna Marciszewska?
Agnieszka Wójcik www.magical-reading.blogspot.com
Kto zabił? To pytanie w trakcie lektury zadają sobie wszyscy czytelnicy powieści kryminalnych. Katarzyna Marciszewska tworząc powieść dotyczącą mrocznych kart historii i jeszcze mroczniejszych stron natury człowieka zadbała o to, żeby odpowiedź mocno zaskoczyła trzymającego w rękach jej książkę. Intrygujące, pełne tajemnic i ludzkich słabości - takie właśnie są Wiedźmy Himmlera.

Dorota Kopeć, www.coprzeczytalam.pl
W tej książce nic nie jest takie, jakie się początkowo wydaje. Są masoni, są naziści i jest historia, która mrozi krew w żyłach. To świetne połączenie kryminału, thrillera i sensacji, które rozpali Twoją wyobraźnię.

Wioleta Sadowska, www.subiektywnieoksiazkach.pl

Książka "Wiedźmy Himmlera" - Katarzyna Marciszewska - oprawa miękka - Wydawnictwo Novae Res. Książka posiada 398 stron i została wydana w 2017 r. Cena 28.85 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.