pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Tu nie ma nic (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2022
Rodzaj nośnika: Miękka
EAN: 9788382713510
Data: 2022-05-06
27.82 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:


Dawno, dawno temu, za górami, za lasami… A może jednak niedawno Może wczoraj, dziś, może jutro Tuż za rogiem, w twoim bloku, u sąsiada za płotem. Wciąż rozgrywa się ta sama historia. On kocha, ale pije i bije. Ona kocha i wybacza. Bo co jej pozostało Rodzina musi trzymać się razem – dla dzieci chociażby. O miłości nikt nie mówi, bo po co Życie kręci się wokół telewizora, meczów polskiej reprezentacji, papierosów i żołądkowej gorzkiej.

Czy istnieje cień szansy, że ten odwieczny krąg zostanie w końcu przerwany On przestanie pić, ona od niego odejdzie. Co się wtedy stanie z tym światem, który zdawał się nie do ruszenia
Ci, którym uda się wyrwać, będą wspominać swój pobyt w Odchylicach jak przez mgłę. I wciąż będą tu wracać. Bo takie miejsca działają jak magnes – wiecznie uśpione miasteczka, w których nie ma nic.

***
„O ile Reymonta nazywa się piewcą wsi polskiej, o tyle Janik zasługuje na miano piewcy Polski B. Zakochacie się w tej powieści, choć jak w przypadku każdej prawdziwej miłości – czasami będzie bolało”.

Kazimierz Kyrcz Jr

Audiobook „Tu nie ma nic (CD mp3)” - oprawa Miękka - Wydawca: HERACLON. Cena 27.82 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.