pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Podstawy zarządzania projektami. Metody i przykłady

Autor książki:

Renata Walczak

Dane szczegółowe:
Wydawca: Difin
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 318 s.
Wymiar: 160x230 mm
EAN: 9788379300334
ISBN: 978-83-7930-033-4
Data: 2013-12-11
Cena wydawcy: 60.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Książka powstała z myślą o osobach zajmujących się zarządzaniem przedsięwzięciami i poszukujących podstawowej wiedzy na ten temat. Może być przydatna studentom uczącym się zarządzania projektami, słuchaczom studiów podyplomowych dotyczących zarządzania projektami oraz osobom przygotowującym się do egzaminów certyfikacyjnych.

Tematyka książki przedstawiona jest zgodnie z cyklem życia projektu. Autorka przedstawiła podstawową problematykę objętą programem Podyplomowych Studiów Zarządzania Projektami, Programami i Portfelami Przedsięwzięć1 prowadzonych przez Politechnikę Warszawską oraz programem przedmiotu Zarządzanie projektami prowadzonego w Politechnice Warszawskiej. Podobna tematyka jest również sprawdzana podczas różnych egzaminów certyfikacyjnych. Celem książki nie jest przedstawienie żadnej z istniejących metodyk. Omówiono przede wszystkim narzędzia i metody wykorzystywane podczas zarządzania projektami, w tym wiele przykładów i zadań, które powinny ułatwić Czytelnikowi zrozumienie wielu zagadnień.

Książka "Podstawy zarządzania projektami. Metody i przykłady" - Renata Walczak - oprawa miękka - Wydawnictwo Difin. Książka posiada 318 stron i została wydana w 2014 r.