pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Drogi krzyżowe dla chorych. Siedem rozważań

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej TUM
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 110 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788374542845
ISBN: 978-83-7454-284-5
Data: 2019-03-26
11.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Droga cierpienia prowadzi do chwały. Zapewnia nas o tym sam Chrystus. Chrześcijanin jest uczestnikiem cierpień Chrystusowych, a zatem będzie także uczestnikiem Jego chwały niebieskiej. Czyż może być większy i wspanialszy motyw do podjęcia Chrystusowego Krzyża, którego przecież nie szukaliśmy, a który został nam dany. Miłość chodzi takimi właśnie drogami. Droga do chwały jest przygotowana dla każdego z nas. Trzeba na nią tylko odważnie wejść, nie zrażając się cierpieniami. Droga choroby, cierpienia i bólu jest wbrew pozorom drogą ku życiu, nie ku śmierci. Cała owocność ludzkiego cierpienia wywodzi się z Krzyża Chrystusowego, z Jego przelanej dla nas krwi.

Aby ułatwić chorym kroczenie drogą z Chrystusem, zebraliśmy rozważania Drogi krzyżowej autorstwa kard. Stefana Wyszyńskiego, ks. Mirosława Kiwki, ks. Wacława Buryły, ks. Franciszka Grudnioka, ks. Klinkowskiego i ks. Piotra Niteckiego, które będą pomocne zarówno w Wielkim Poście, jak i w ciągu całego roku liturgicznego. W książce reprodukowana jest Droga krzyżowa namalowana przez Teresę Buczyńską, która była inspiracją dla rozważań ks. Mirosława Kiwki.

Książka "Drogi krzyżowe dla chorych. Siedem rozważań" - oprawa miękka - Wydawnictwo Wrocławskiej Księgarni Archidiecezjalnej TUM. Książka posiada 110 stron i została wydana w 2019 r. Cena 11.42 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.