pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Księga z Nieba. Bądź Wola Twoja
Tytuł książki:

Księga z Nieba. Bądź Wola Twoja

Autor książki:

Luisa Piccarreta

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo AA
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 184 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788378647782
ISBN: 978-83-7864-778-2
Data: 2020-01-20
Obniżka! 14.17  24.90  10.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Luisa Piccarreta to urodzona we Włoszech tercjarka dominikańska, jedna z największych mistyczek XX wieku. Od roku 1881, kiedy objawił się jej Jezus, który stopniowo wprowadzał ją w tajemnicę swego cierpienia, prowadząc do mistycznych zaślubin, Luiza aż do swojej śmierci przeżywała w swej duszy i na ciele Mękę Chrystusa. Całe jej życie upłynęło w ciszy, w cierpieniu i na modlitwie. Przez sześćdziesiąt lat pozostawała na swoim łożu boleści, wiele godzin dziennie pogrążona w głębokiej kontemplacji. Od chwili pierwszego spotkania z Jezusem jej pokarmem była praktycznie wyłącznie Eucharystia. Zmarła w 1947 roku w opinii świętości, a obecnie trwa jej proces beatyfikacyjny.
Od 1899 r. Luisa, za radą i nakazem jej spowiednika, zaczęła spisywać dziennik swych mistycznych przeżyć i doświadczeń, zawierający również orędzia i przepowiednie, które otrzymywała podczas objawień. Niniejsza książka to pierwszy tom tego wielkiego dzieła, które jest wielką pieśnią ku czci Woli Bożej, realizującej się w świecie i w człowieku. To dziennik niezwykle głębokich i absolutnie wyjątkowych mistycznych doświadczeń, droga porzucania świata i samej siebie, aby móc jak najpełniej zjednoczyć się z Chrystusem i przyjąć Jego świętą Wolę.

Książka "Księga z Nieba. Bądź Wola Twoja" - Luisa Piccarreta - oprawa miękka - Wydawnictwo AA. Książka posiada 184 stron i została wydana w 2019 r. Cena 14.17 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Luisa Piccarreta - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Szaleństwo Krzyża - okładka książki

Szaleństwo Krzyża

ks. Raoul Plus SJ
Produkty podobne:
Maryja naszą drogą - okładka książki

Maryja naszą drogą

ks. Stanisław Gancarek
Z Jezusem rozeznawać wolę Ojca - okładka książki

Z Jezusem rozeznawać wolę Ojca

ks. Piotr Ślęczka SDS