pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Pisane szkarłatem. Tom 1. Inni

Autor książki:

Anne Bishop

Dane szczegółowe:
Wydawca: Initium
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 558 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788366328303
ISBN: 978-83-6632-830-3
Data: 2020-04-09
23.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Nikt nie potrafi tworzyć tak sugestywnych światów jak Anne Bishop, autorka bestsellerowej sagi fantasy "Czarne Kamienie". Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce pierwszy tom jej nowej serii, należącej do nurtu miejskiego fantasy.

Tym razem świat Bishop zaludniają dziwne, niesamowite stworzenia nazywane Innymi - są wśród nich między innymi wampiry i zmiennokształtni. To oni władają Ziemią, a na dodatek żywią się ludźmi.

Meg Corbyn jest jasnowidzącą szczególnego rodzaju - widzi przyszłość, jeśli rozetnie sobie skórę i pojawi się krew. Ten dar jest dla niej jednak przekleństwem, gdyż znajduje się w mocy Kontrolera, człowieka, który pragnie mieć stały dostęp do wizji Meg. Postanawia więc uciec, a jedynym bezpiecznym dla niej miejscem okazuje się Dziedziniec w Lakeside - dzielnica handlowa opanowana przez Innych.

Simon Wolfgard, zmiennokształtny, niechętnie zatrudnia Meg na stanowisku łącznika z ludźmi. Od pierwszej chwili wyczuwa, że dziewczyna coś ukrywa, poza tym jej zapach jest inny niż zapach ludzkiej zwierzyny. Jednak instynkt nakazuje mu dać jej tę pracę. Kiedy już pozna prawdę i dowie się, że Meg jest ścigana przez rząd, będzie musiał zdecydować, czy jest warta rozpętania wojny między ludźmi a Innymi.

Książka "Pisane szkarłatem. Tom 1. Inni" - Anne Bishop - oprawa miękka - Wydawnictwo Initium. Książka posiada 558 stron i została wydana w 2020 r. Cena 23.03 zł. Zapraszamy na zakupy!