pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Pilnujmy Polski!

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo M
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 480 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788380432970
ISBN: 978-83-8043-297-0
Data: 2017-10-26
26.10  44.90  18.8 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Odważny wywiad z braćmi Karnowskimi - znanymi dziennikarzami i publicystami - o ich korzeniach, życiowych wyborach i wartościach oraz burzliwych kulisach polityki w Polsce w latach 2010-2015. W swojej publicystyce dokonują wnikliwej analizy wydarzeń w naszym kraju na przestrzeni ostatnich kilku lat - począwszy od płaszczyzny politycznej, poprzez gospodarczą, na udziale mediów w polityce skończywszy. W latach 2010-2015 komentowali na bieżąco przemiany na polskiej arenie politycznej, które zaowocowały podwójnym zwycięstwem obozu patriotycznego w wyborach prezydenckich i parlamentarnych. Znakomicie wyłapali decydujący moment przesilenia jako zapowiedź nadchodzących zmian. W swojej publicystyce wiele uwagi poświęcili też mediom, wykorzystywanym jako narzędzia w walce politycznej oraz zmianom, jakie na przestrzeni lat nieustannie dokonują się w mediach publicznych.

Autorzy, łącząc odpowiedzialność i umiar w politycznym działaniu są twórcami jednego z najważniejszych środowisk medialnych w Polsce. Równocześnie w sferze wartości starają się zawsze pozostać wierni zasadom zawartym w dewizie Bóg - Honor - Ojczyzna. Najważniejszą cechą ich publicystyki jest pasja, z jaką podejmują tematy często trudne i delikatne. Pasja, do której zdolni są wyłącznie ludzie "Polską przejęci". I właśnie dzięki temu lektura ich twórczości tak wciąga i fascynuje.

Książka "Pilnujmy Polski!" - Jacek Karnowski, Michał Karnowski - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo M. Książka posiada 480 stron i została wydana w 2017 r. Cena 26.10 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor
Produkty podobne:
Skamieliny III RP - okładka książki
Skamieliny III RP Jerzy Jachowicz
Piątka U Semki - okładka książki
Piątka U Semki Piotr Semka, Jan Hlebowicz
Nietykalni. Kulisy polskich prywatyzacji. - okładka książki
Nietykalni. Kulisy polskich prywatyzacji. Prawdziwa... Piotr Nisztor, Wojciech Dudziński
Zamiary. Przestrogi. Nadzieje. - okładka książki
Zamiary. Przestrogi. Nadzieje. Wybór publicystyki... Rafał Habielski, Jerzy Jaruzelski
Rok 1989 i lata następne - okładka książki
Rok 1989 i lata następne Tadeusz Mazowiecki