pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Photoshop Podręcznik użytkownika Lightrooma

Autor książki:

Scott Kelby

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 200x225 mm
EAN: 9788328357846
ISBN: 978-83-2835-784-6
Data: 2019-11-19
Cena wydawcy: 49.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Lightroom jest dla wielu fotografów podstawowym narzędziem do edycji zdjęć. Istnieją jednak techniki, które w tym programie nie są dostępne, a bardzo rozszerzyłyby możliwości jego użytkowników. Wtedy przydałby się Photoshop... Jest tylko jeden problem: Photoshop to rozbudowany program z ogromem narzędzi, filtrów i opcji. W porównaniu z Lightroomem wydaje się bardzo skomplikowanym systemem, którego opanowanie musi zabrać mnóstwo czasu i kosztować wiele wysiłku!
Ta pozycja jest najlepszą propozycją dla osób, które chcą połączyć swoje umiejętności w posługiwaniu się Lightroomem z niezwykłymi możliwościami Photoshopa. Napisana w charakterystycznym dla autora stylu, przystępnie, zabawnie, a zarazem angażująco, wyjaśnia krok po kroku poszczególne techniki edycji zdjęć. Zaczyna się znakomitym wprowadzeniem do Photoshopa. Dalej znajdziesz omówienie wielu przydatnych narzędzi dostępnych w tym programie oraz ćwiczenia, dzięki którym sprawdzisz ich działanie w praktyce. Łatwo i szybko nauczysz się zaawansowanych technik retuszu portretów, usuwania niepożądanych obiektów z kadru czy dodawania efektów do zdjęć krajobrazowych.

Dzięki tej książce dowiesz się:
które narzędzia Photoshopa są najbardziej przydatne i jak ich używać
które techniki sprawdzają się najlepiej, a których warto unikać
jak pracować z warstwami
jak profesjonalnie retuszować portrety i dodawać efekty specjalne do zdjęć
jak tworzyć realistyczne fotomontaże
Lubisz Lightrooma? Zostań mistrzem Photoshopa!
O autorze
Scott Kelby w 2009 roku po raz piąty z rzędu otrzymał tytuł najlepszego autora książki informatycznej, przyznawanej przez amerykańskie Nielsen Book Scan.

Scott Kelby jest redaktorem naczelnym pisma Photoshop User, przewodniczącym stowarzyszenia NAPP, skupiającego profesjonalnych użytkowników Photoshopa, dyrektorem szkoleniowym seminarium Adobe Photoshop Seminar Tour i jednym z najlepszych instruktorów tego programu w Ameryce. Jest współgospodarzem cotygodniowego talk-show na żywo dla fotografów The Grid oraz wykładowcą, nauczającym fotografii cyfrowej na warsztatach i seminariach organizowanych na całym świecie
Kelby jest również wielokrotnie nagradzanym autorem bestsellerowych książek; imponująca lista opracowanych przez niego tytułów sięga ponad 60 pozycji -- wiele z nich przyniosło mu światową sławę i zapewniło pierwsze miejsce na liście najpoczytniejszych autorów książek komputerowych na świecie. Poruszana w nich tematyka dotyczy przede wszystkim Photoshopa, edycji fotografii cyfrowych oraz nowoczesnych technologii związanych m.in. z przetwarzaniem obrazu.

Książka "Photoshop Podręcznik użytkownika Lightrooma" - Scott Kelby - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2019 r.