pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Adobe After Effects CC. Oficjalny podręcznik
Tytuł książki:

Adobe After Effects CC. Oficjalny podręcznik

Autor książki:

Lisa Fridsma, Brie Gyncild

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 416 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788328347465
ISBN: 978-83-2834-746-5
Data: 2018-11-15
54.86  79.00  24.14 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Adobe After Effects CC. Oficjalny podręcznik - Lisa Fridsma, Brie Gyncild - opis książki:

Adobe After Effects CC służy do tworzenia kompozycji, animacji i efektów specjalnych. Umożliwia korzystanie z warstw na wiele rozmaitych sposobów, dołączanie wyrafinowanych efektów wizualnych oraz dźwiękowych, a także animowanie obiektów i efektów specjalnych. Jest ulubionym narzędziem wykorzystywanym przez montażystów, twórców filmów, projektantów stron internetowych i ekspertów od efektów specjalnych do cyfrowego udoskonalania filmów, jak również do cyfrowej postprodukcji filmów kinowych, telewizyjnych, DVD oraz przeznaczonych do publikacji w sieci. Opanowanie tego narzędzia pozwala na uzyskiwanie spektakularnych wyników!
Ta książka jest oficjalnym materiałem szkoleniowym firmy Adobe, jednym z najlepszych dostępnych na rynku. Została przejrzana i zaktualizowana pod kątem najnowszej wersji oprogramowania. Składa się z piętnastu lekcji, a każda z nich zawiera niezastąpione wskazówki, przydatne dla początkujących i doświadczonych użytkowników programu Adobe After Effects. Podane tu informacje, porady i ćwiczenia pomogą w opanowaniu zarówno najbardziej podstawowych, jak i wielu wyrafinowanych funkcji oprogramowania. Znalazły się tu również wskazówki przydatne w korzystaniu z nowości dostępnych w najnowszej wersji aplikacji. To znakomity punkt wyjścia do nauki, doskonalenia warsztatu oraz do swobodnego eksperymentowania.

W tej książce:
przygotowanie się do pracy z programem Adobe After Effects CC i tworzenie animacji
korzystanie z warstw i masek oraz praca z tekstem
efekty specjalne, korekcja kolorów i dodawanie ścieżki dźwiękowej
obiekty 3-D, modyfikacja oświetlenia, precyzyjna animacja kompozycji
renderowanie filmu i publikacja materiału wyjściowego
Adobe After Effects: doceniany przez najlepszych!
O autorach
Lisa Fridsma pasjonuje się oprogramowaniem Adobe. W ciągu ostatniego ćwierćwiecza napisała ponad trzydzieści książek, w tym wiele z serii Oficjalny podręcznik. Jest właścicielką wydawnictwa Darlington Hill Productions. Mieszka w mieście Bethesda w stanie Maryland.

Brie Gyncild ma talent do przekazywania wiedzy o technice. Jest autorką wielu bardzo cenionych podręczników i przewodników dotyczących licznych produktów Adobe, takich jak Photoshop, After Effects, Flash czy Acrobat. Mieszka w Seattle

Książka „Adobe After Effects CC. Oficjalny podręcznik” - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 416 stron i została wydana w 2018 r. Cena 54.86 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Adobe After Effects CC. Oficjalny podręcznik"
Lisa Fridsma, Brie Gyncild - autor m.in.:
Adobe After Effects CC. Oficjalny - okładka książki
Adobe After Effects CC. Oficjalny podręcznik Lisa Fridsma, Brie Gyncild;
Produkty podobne: