pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Fotografia podróżnicza. Tajemnice zawodowców

Autor książki:

Scott Kelby

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 235x158 mm
EAN: 9788383220413
ISBN: 978-83-8322-041-3
Data: 2023-04-27
40.10 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Wykonanie pięknej, budzącej zachwyt fotografii podczas podróży przynosi ogromną satysfakcję. Takie zdjęcia stają się obiektem podziwu naszych znajomych i obserwatorów, a także najlepszą pamiątką. Dziś praktycznie każdy pstryka fotki, ale tylko nieliczni potrafią wzbudzić swoimi zdjęciami emocje w oglądających, oczarować ich. Jak się tego nauczyć Oczywiście można przestudiować kilka trudnych podręczników i przebrnąć przez wiedzę specjalistyczną, łatwiej byłoby jednak usłyszeć w odpowiednim momencie podpowiedź z ust mistrza: Zrób to w taki sposób!

Ta książka jest właśnie takim mistrzem-przyjacielem. Nie zawiera skomplikowanej teorii i technicznego żargonu, znajdziesz w niej za to mnóstwo sekretów i wskazówek, dzięki którym zaczniesz przywozić z podróży przepiękne zdjęcia! Zamieszczono w niej sporo ważnych uwag na temat kreatywności czy wizji, a także dużo praktycznych porad dotyczących kompozycji, konkretnych ustawień czy zasad korzystania z różnego rodzaju sprzętu w danej sytuacji w podróży. Książka jest napisana w taki sposób, aby można było szybko znaleźć interesujące zagadnienie i uzyskać informację właśnie wtedy, kiedy jest potrzebna. Z tą pozycją poczujesz, jakby w podróży towarzyszył Ci mistrz, który po przyjacielsku zdradza Ci sekrety najlepszych fotografów!

Najciekawsze zagadnienia:

  • jakie obiekty fotografować, a które pomijać
  • jakie obiektywy i akcesoria wybrać, kiedy i dlaczego ich używać
  • jak edytować zdjęcia w Lightroomie lub w Photoshopie
  • kiedy lepiej fotografować smartfonem
  • przepisy na wspaniałe zdjęcia z podróży krok po kroku
  • co zrobić, aby wyjazd był przyjemniejszy i przyniósł mnóstwo świetnych zdjęć

Najlepsza pamiątka z podróży Kilka mistrzowskich ujęć!

 


Książka "Fotografia podróżnicza. Tajemnice zawodowców" - Scott Kelby - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2023 r. Cena 40.10 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.