pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Wybór Charlotty / Sekrety Marianny / Marzenia Amelii. PAKIET

Autor książki:

Agnieszka Olejnik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Książnica
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 944 s.
EAN: 9788327163776
ISBN: 978-83-2716-377-6
Data: 2022-11-16
62.98 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Seria historycznych romansów z nutką erotyzmu.

Wybór Charlotty
Charlotta Rilley - panna niebrzydka i niegłupia, lecz pozbawiona posagu - skazana jest na mieszkanie kątem u krewnych albo zamążpójście. I nie ma większych szans, by było to małżeństwo z miłości. Dziewczyna nie zamierza czekać, aż ktoś inny podejmie za nią życiową decyzję. Niepokorna i odważna postanawia wziąć los w swoje ręce. Skoro już musi wyjść za mąż z rozsądku, chce przynajmniej sama wybrać męża. Nie przewidziała jednak, że na przekór wszystkiemu sprawy skomplikuje miłość.

Sekrety Marianny
Powieść przenosi nas do XIX-wiecznego Londynu i na zielone łąki Saksonii, do świata angielskich dworków, pięknych sukien i konwenansów.

Dla panny tak urodziwej jak Marianna Johnson, a przy tym oczytanej i bystrej, znalezienie męża nie powinno stanowić problemu. Niestety dziewczyna nie ma posagu, więc nie może przebierać w kandydatach jak w ulęgałkach. Sądzi, że James Hint, emerytowany wojskowy, będzie dobrym wyborem. Nie ma pojęcia, że popełnia tragiczny błąd Małżeństwo okazuje się pasmem rozczarowań, a los dość szybko czyni z Marianny wdowę bez pieniędzy i dachu nad głową. Nieoczekiwaną pomoc oferuje jej Swen, młody prawnik, który jednak nie robi tego bezinteresownie. Proponuje Mariannie układ finansowy Tylko czy na pewno chodzi wyłącznie o pieniądze
Marzenia Amelii
Powieść o kobiecych marzeniach w męskim świecie
Wydawałoby się, że Amelia Rushwood ma wszystko - inteligencję, urodę, a także godziwy posag. Niestety, spada na nią bolesny cios: jej narzeczony niespodziewanie umiera. Dziewczyna jest przekonana, że szczęście opuściło ją na zawsze. Pogrążona w melancholii, żyje niczym więdnący kwiat aż do dnia, w którym los otwiera przed nią nowe, niezwykłe perspektywy.

O czym marzy Amelia Dlaczego ukrywa owe marzenia Jakie przeszkody przyjdzie jej pokonać, aby wywalczyć sobie miejsce w świecie, którym rządzą mężczyźni I czy na pewno jej serce pozostanie zamknięte na miłość

Książka "Wybór Charlotty / Sekrety Marianny / Marzenia Amelii. PAKIET" - Agnieszka Olejnik - oprawa miękka - Wydawnictwo Książnica. Książka posiada 944 stron i została wydana w 2022 r. Cena 62.98 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.