pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nie takie całkiem dorosłe

Dane szczegółowe:
Wydawca: Muza
Rok wyd.: 2018
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 544 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788328710429
ISBN: 978-83-2871-042-9
Data: 2018-10-16
33.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Paula, Iza, Monika i Amelia dorastają i podejmują pierwsze życiowe decyzje. Poznają gorycz porażki i siłę płynącą z przyjaźni. Monika postanawia się zmierzyć z przeznaczeniem, Iza nie chce być perfekcyjna, Paulina marzy o miłości, a Amelia... Amelia bardzo pragnie nie tego, co dostała od losu.

Gdy dzieciństwo staje się już tylko wspomnieniem, cztery łódzkie dziewczyny uczą się odróżniać zwycięstwo od porażki. A ponieważ szczęście bywa kruche, a rozczarowania są w dorosłym życiu codziennością, każda z nich zrobi wszystko, aby zachować w sobie odrobinę wiary w to, że ich życie nie jest takie całkiem zwyczajne.

Dorosłość okazuje się trudniejsza, niż myślały. Gdy każdy życiowy wybór staje się ślepym zaułkiem, ostatnią deską ratunku dla Pauli, Izy, Moniki i Amelii jest przyjaźń. Tylko czy jest ona jeszcze możliwa?
Drugi tom opowieści o czterech łódzkich nastolatkach, które dorosły, to podróż do świata, który każda dwudziestolatka zna od podszewki. To opowieść o kobietach, które przestają marzyć i uczą się twardo stąpać po ziemi. Ale w głębi duszy nie chcą dorastać, bo cena za dojrzałość zawsze jest zbyt wysoka.

Książka "Nie takie całkiem dorosłe" - Adrianna Michalewska, Izabela Michalewska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Muza. Książka posiada 544 stron i została wydana w 2018 r. Cena 33.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.