pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Sekrety Marianny

Autor książki:

Agnieszka Olejnik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Książnica
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 304 s.
EAN: 9788324584802
ISBN: 978-83-2458-480-2
Data: 2021-06-14
26.56 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Dla panny tak urodziwej jak Marianna Johnson, a przy tym oczytanej i bystrej, znalezienie męża nie powinno stanowić problemu. Niestety dziewczyna nie ma posagu, więc nie może przebierać w kandydatach jak w ulęgałkach. Sądzi, że James Hint, emerytowany wojskowy, będzie dobrym wyborem. Nie ma pojęcia, że popełnia tragiczny błąd? Małżeństwo okazuje się pasmem rozczarowań, a los dość szybko czyni z Marianny wdowę bez pieniędzy i dachu nad głową. Nieoczekiwaną pomoc oferuje jej Swen, młody prawnik, który jednak nie robi tego bezinteresownie. Proponuje Mariannie układ finansowy? Tylko czy na pewno chodzi wyłącznie o pieniądze?
Sekrety Marianny to romans historyczny z kroplą erotyki. Powieść przenosi nas do XIX-wiecznego Londynu i na zielone łąki Saksonii, do świata angielskich dworków, pięknych sukien i konwenansów. Z pewnością spodoba się wielbicielkom "Dumy i uprzedzenia" czy "Dziwnych losów Jane Eyre".

Książka "Sekrety Marianny" - Agnieszka Olejnik - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Książnica. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.56 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.