pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Chapel Springs. PAKIET
Tytuł książki:

Chapel Springs. PAKIET

Autor książki:

Denise Hunter

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dreams
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 1488 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788366297234
ISBN: 978-83-6629-723-4
Data: 2019-09-21
86.47  125.00  38.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Chapel Springs. PAKIET - opis książki:

Seria Chapel Springs autorstwa Denise Hunter to cztery tomy historii skłaniających do śmiechu, wzruszających do łez.

Boskie lato - Madison Mc Kinley postanawia wygrać doroczne regaty na rzece Ohio. Potrzebować będzie tylko kogoś, kto pomoże jej poznać tajniki szybkiego pływania łodzią. A któż nadawałby się do tego lepiej niż Beckett O Reilly
Taniec ze świetlikami - Jade Mc Kinley, wyjeżdżając, była przekonana, że nigdy już nie spojrzy wstecz. Teraz, gdy jest samotna, w ciąży i bez grosza przy duszy, nie ma innego wyboru - musi wrócić. Daniel Dawson od lat jest zakochany w Jade, jednak ona uważa go za starszego brata. Teraz, gdy dziewczyna wraca po rocznej nieobecności, jego uczucia rosną w siłę.

Sezon życzeń - PJ Mc Kinley ma smykałkę do gotowania, ale do spełnienia marzenia o własnej restauracji brakuje jej jeszcze lokalu? Cole Evans po dzieciństwie spędzonym w pieczy zastępczej ma świadomość, że życie układa się różnie. Jego pomysł na dom przejściowy może być jedyną szansą dla młodzieży opuszczającej rodziny zastępcze.

Małżeństwo do poniedziałku - Ze względu na zbliżającą się imprezę rocznicową rodziców Abby i Ryan będą udawać zgodne małżeństwo przez jeden, ostatni weekend. To tylko jednotygodniowa wycieczka z mężczyzną, który złamał jej serce. Co mogłoby pójść nie tak?

Książka "Chapel Springs. PAKIET" - Denise Hunter - oprawa miękka - Wydawnictwo Dreams. Książka posiada 1488 stron i została wydana w 2019 r. Cena 86.47 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]