pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jagodowa miłość. Tom 5. Kochanie, wszystko będzie dobrze

Autor książki:

Natalia Sońska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 328 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788366553927
ISBN: 978-83-6655-392-7
Data: 2020-07-29
26.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nadszedł czas, by poznać ostatnie sekrety Jagody i Tomasza bestsellerowa seria Jagodowa miłość dobiega końca! Emocje, kłamstwa i miłość, które wciągają jak serial. Tych bohaterów na pewno nie zapomnicie!
Wnętrze Słodkiej jak zawsze wypełniają piękne zapachy i aromaty wypieków Jagody. Kobieta radzi sobie świetnie, a interes ma się coraz lepiej; planuje gruntowne porządki na wiosnę i powiększenie cukierni.
Tymczasem Tomasz postanawia zabrać Jagodę na weekend w góry chce jej wynagrodzić trudności i problemy, przez które musieli ostatnio przejść. Jednak wspólny wyjazd to tylko pretekst Jagoda wyczuwa, że ukochany ma jej coś bardzo ważnego do powiedzenia, lecz nie jest gotowa na szczerą rozmowę o wspólnej przyszłości. Jej własna historia wciąż za nią goni, do tego na horyzoncie czeka przystojny prawnik, Teodor jak zawsze gotów do pomocy.
Przed Jagodą wiele niełatwych decyzji. Czy odważy się wyjaśnić rodzinne tajemnice? I czy jej związek z Tomaszem okaże się na tyle dojrzały, by przetrwać naprawdę wszystko?

Książka "Jagodowa miłość. Tom 5. Kochanie, wszystko będzie dobrze" - Natalia Sońska - oprawa miękka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 328 stron i została wydana w 2020 r. Cena 26.46 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.