pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Dom pachnący tobą

Autor książki:

Iza Maciejewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Magnolia
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 296 s.
EAN: 9788396013354
Data: 2022-03-03
31.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Każdy dzień jest jedyny. Drugi taki już się nie powtórzy.

Prokurator Paweł Wawro to mężczyzna do szpiku kości przekonany o tym, że na świecie nie ma miłości. Bo przecież gdyby było inaczej, gdyby ta miłość naprawdę istniała, matka nie zostawiłaby go zaraz po porodzie w szpitalu, a on nie trafiłby do domu dziecka.

Jego życie kręci się wokół pracy, zachwytów nad własną osobą i wieczorów spędzanych w towarzystwie kobiet. Uważa, że wie wszystko.

Otóż nie.

Otóż jest w błędzie.

Wyobraźcie sobie jego reakcję, kiedy dowie się o tym, że jest ojcem wcale nie takiej małej dziewczynki, gdyż jej matka postanowiła zachować tę informację dla siebie. Wyobraźcie sobie człowieka, który nie potrafi kochać, rozumieć i akceptować.

Wyobraźcie sobie to wszystko i zastanówcie się nad tym, czy zawsze trzeba postępować wedle utartych schematów i spełniać oczekiwania innych ludzi.

A na koniec, wyobraźcie sobie to, do czego mogą doprowadzić decyzje podejmowane w emocjach i strachu.

Na takiej "domówce" jeszcze nie byliście. Po lekturze książki "Dom pachnący tobą" spojrzycie inaczej na otaczający Was świat!

Książka "Dom pachnący tobą" - Iza Maciejewska - oprawa miękka - Wydawnictwo Magnolia. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2022 r. Cena 31.68 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.