pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Ognista Tajemnica

Dane szczegółowe:
Wydawca: BeYa
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 512 s.
EAN: 9788328392991
ISBN: 978-83-2839-299-1
Data: 2023-01-09
33.71 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Ile jesteś w stanie zrobić dla drugiej osoby Czy poświęcisz dla niej własne szczęście
Osiemnastoletnią Adeline Dowell poznajemy w momencie, w którym dziewczyna próbuje zbudować swoje życie od nowa. Po tym, jak razem z matką uciekła od znęcającego się nad nimi ojca, Del trafia w zupełnie nowe dla niej środowisko Virginia Beach. To tu z pomocą swojego kuzyna chce zacząć z czystą kartą, odciąć się od złych wspomnień. Nie wie jeszcze jednak, że przeszłość nie daje o sobie tak łatwo zapomnieć...

Jonathan Stoner to nie najlepszy materiał na przyjaciela. Tym bardziej na kogoś więcej. Szarpany przez własne demony, agresywny chłopak jest kimś, kogo Del zdecydowanie powinna unikać. Jednak dziewczyna o tym nie wie, bo jest nowa w mieście. Pierwsze spotkanie tych dwojga jest zupełnie przypadkowe. Drugie... Cóż, zostaje przypieczętowane wspólną tajemnicą, która na zawsze odmieni ich losy.

Czy Adeline i Jonathan będą w stanie spełnić daną sobie obietnicę
O autorze książki
Vanila, dla wiernych czytelników Monika. Przygodę z pisaniem na platformie Wattpad zaczęła pod koniec 2020 roku - Ognista tajemnica jest debiutem, który uzyskał w tym serwisie ponad pół miliona odsłon, jednocześnie to debiut wydawniczy. Inspiracje czerpie z życia, a jej największą motywacją jest presja, którą sama sobie narzuca.

Książka "Ognista Tajemnica" - oprawa miękka - Wydawnictwo BeYa. Książka posiada 512 stron i została wydana w 2023 r. Cena 33.71 zł. Zapraszamy na zakupy!