pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Let me in

Autor książki:

Natalia Fromuth

Dane szczegółowe:
Wydawca: BeYa
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 328 s.
EAN: 9788328395299
ISBN: 978-83-2839-529-9
Data: 2023-02-16
30.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Vincent van Gogh przychodzi do dziewiątego stolika każdego dnia...

Layla to dziewczyna, która trzyma się ustalonych przez samą siebie zasad. Wszystko, czym się zajmuje, musi być zrobione perfekcyjnie. Każda zmierzająca w nieoczekiwanym kierunku sytuacja zostaje natychmiast opanowana, okiełznana i skierowana na właściwe tory. Wydawać by się mogło, że nikt nie będzie w stanie wejść w drogę młodej mieszkance miasteczka Charlotte w Karolinie Północnej i zepsuć tego, na co tak ciężko pracowała.

W życiu Layli nie ma miejsca na zabawę, beztroskę ani spędzanie dni w towarzystwie rówieśników. W jej głowie są tylko cele i plany. Wkrótce jednak dziewczyna przekonuje się, że nie wszystko można kontrolować. Poukładany, odmierzany z zegarkiem w ręku czas po raz pierwszy zwolni w dniu, w którym kawiarnię jej mamy odwiedzi pewien nonszalancki chłopak. "Vincent van Gogh" - tak zażartuje Layla, zanim postawi przed nim czekoladowe ciastko z dużą ilością bitej śmietany...

O autorze książki
Natalia Fromuth, pseudonim Birdvv - od najmłodszych lat próbowała swoich sił w pisaniu, jednak debiutowała dopiero w 2018 roku na platformie Wattpad. Pierwsze opowiadanie, Perfectly Wrong, szybko zebrało ponad 2 miliony wyświetleń, co zachęciło wielu czytelników do śledzenia jej na Wattpadzie i prowadzonym przez nią koncie na Instagramie - @imbirdvv - gdzie stale utrzymuje kontakt z miłośnikami jej twórczości, odpowiada na ich pytania i udziela rad dotyczących literackich początków. Aktualnie pracuje nad kolejnymi opowieściami dla młodzieży.

Książka "Let me in" - Natalia Fromuth - oprawa miękka - Wydawnictwo BeYa. Książka posiada 328 stron i została wydana w 2023 r. Cena 30.33 zł. Zapraszamy na zakupy!