pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość

Autor książki:

Marta Łabęcka

Dane szczegółowe:
Wydawca: BeYa
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 456 s.
EAN: 9788328392670
ISBN: 978-83-2839-267-0
Data: 2022-06-08
30.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Weszła drugi raz do tej samej rzeki. Teraz próbuje w niej nie utonąć
Wyjeżdżając na studia do Bostonu, Josephine nie tylko wypełniała narzuconą jej rolę perfekcyjnej córki. Ten wyjazd był także ucieczką. Od rodziny, która nie umiała albo nie chciała dać dziewczynie miłości, od małomiasteczkowej rutyny, od wspomnień. Tych złych i tych dobrych. Przez sześć lat Josie zapominała, wymazywała z pamięci, odcinała się od przeszłości.

A teraz wraca.

Wyjeżdżała jako zagubiona, samotna licealistka. Sześć lat później wraca jako twardo stąpająca po ziemi kobieta, z narzeczonym u boku. Nie wie jeszcze, że powrót do Moreton znów wywróci do góry nogami jej życie. Będzie musiała na nowo spojrzeć na siebie, na relacje z własną rodziną, na swoje uczucia. Bo przecież w Moreton został on. Chase. Chłopak, o którym przez wszystkie te lata próbowała zapomnieć...

Porywająca kontynuacja losów bohaterów bestsellerowej powieści Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię!
O autorze książki
Marta Łabęcka jest studentką filologii angielskiej na jednej z poznańskich uczelni. Kocha języki obce prawie tak bardzo, jak książki i swoje koty. Przygodę z pisaniem zaczęła podczas wakacji - zajęła się nim dla zabicia czasu i od tamtej pory nie może (ani nie chce) przestać tworzyć. W przerwach między pisaniem i publikowaniem w internecie wymyśla kolejne historie, które podbiją serca czytelników. Flaw(less) jest jej debiutancką powieścią.

Książka "All Of Your Flaws. Przypomnij mi naszą przeszłość" - Marta Łabęcka - oprawa miękka - Wydawnictwo BeYa. Książka posiada 456 stron i została wydana w 2022 r. Cena 30.33 zł. Zapraszamy na zakupy!