pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Hes dangerous

Autor książki:

Sylwia Kubala

Dane szczegółowe:
Wydawca: BeYa
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 448 s.
EAN: 9788328379473
ISBN: 978-83-2837-947-3
Data: 2022-05-12
14.35 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Przeszłość dopada nas wtedy, gdy najmniej się tego spodziewamy...

Młodość, przyjaźń, tajemnica i... zbrodnia
Lori Abbott ma siedemnaście lat i właśnie przeżyła najwspanialszy dzień swojego życia - fantastyczne urodziny świętowane z czwórką najlepszych przyjaciół. Lori, Josh, Alex, Nathan i Luke tworzą zgraną paczkę od wielu lat, a teraz chłopcy przygotowali koleżance cudowne przyjęcie niespodziankę. W dodatku Josh nareszcie zdecydował się na wyznanie, na które Lori czekała od dawna... choć straciła już nadzieję, że to kiedyś nastąpi.

Cóż, szczęście nie trwa wiecznie, a tym razem nie trwało nawet doby. Dzień po urodzinach cała czwórka przyjaciół Lori znika. Chłopcy przestają odbierać telefony, znikają też ich rodziny. Domy, do których dziewczyna zagląda, stoją opuszczone, puste...

Gdzie się podziali Josh, Alex, Nathan, Luke i ich bliscy Co się kryje za tym niespodziewanym zniknięciem Czy przyjaciele Lori kiedyś wrócą, a jeśli tak - to jakie jeszcze niespodzianki sprawi im los O tym przeczytacie w sensacyjnym debiucie Sylwii Kubali, który na Wattpadzie uzyskał ponad milion odsłon! o autorze:
Sylwia Kubala - studentka, która wciąż poszukuje swojej drogi w życiu, pełny pozytywnej energii mól książkowy, miłośniczka kryminałów i romansów, a także domowy szef kuchni. Amatorka makijażu, tańca i niepoprawna marzycielka. Kocha zwierzęta, zwłaszcza koty. Od dziecka uwielbia tworzyć historie, a od paru lat dzieli się nimi z czytelnikami w internecie.

Książka "Hes dangerous" - Sylwia Kubala - oprawa miękka - Wydawnictwo BeYa. Książka posiada 448 stron i została wydana w 2022 r. Cena 14.35 zł. Zapraszamy na zakupy!