pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

O przyrodzie i człowieku

Dane szczegółowe:
Wydawca: Pracownia na rzecz wszystkich istot
Rok wyd.: 2001
Oprawa: miękka
Ilość stron: 165 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788390196862
ISBN: 83-901968-6-7
Data: 2010-04-26
25.80 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Podziękowania:
W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować wszystkim rozmówcom "Dzikiego Życia", którzy poświęcili swój czas, by udzielić wywiadów dla niskonakładowego, niekomercyjnego miesięcznika, nie przynoszącego popularności ani zysków.
Chcemy też podziękować osobom, które całkowicie społecznie pracowały przy redakcji, korekcie, składzie i ostatecznym przygotowaniu do druku tej książki. Dziękujemy także osobom wspierającym ośrodek "Pracowni" w Bielsku-Białej, pracującym w nim i wszystkim dobrym duchom, dzięki którym mogliśmy w krótkim czasie, własnymi siłami przygotować książkę, którą trzymacie Państwo w rękach. Okazuje się, że nawet dzisiaj, w czasach pogoni za zyskiem, karierą i popularnością można wydać niekomercyjną publikację.
Dziękujemy szczególnie Ministerstwu Środowiska za sfinansowanie druku, bo bez tych środków praca zaangażowanych w przygotowanie książki poszłaby na marne.
/Zarząd stowarzyszenia "Pracownia na rzecz wszystkich istot"/

Książka "O przyrodzie i człowieku" - oprawa miękka - Wydawnictwo Pracownia na rzecz wszystkich istot. Książka posiada 165 stron i została wydana w 2001 r. Cena 25.80 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]