pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nowoczesne zarządzanie finansami przedsiębiorstwa

Autor książki:

Aurelia Bielawska

(red.)
Dane szczegółowe:
Wydawca: C H Beck
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 312 s.
Wymiar: 160x240 mm
EAN: 9788325505127
ISBN: 978-83-2550-512-7
Data: 2009-04-08
43.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Publikacja została pomyślana przede wszystkim jako podręcznik dla studiujących nauki ekonomiczne, zwłaszcza finanse przedsiębiorstwa. Będzie jednak również przydatna osobom zamierzającym rozpocząć działalność gospodarczą lub już ją prowadzącym, ale odczuwającym niedosyt wiedzy z zakresu finansów. W podręczniku, w wyjątkowo przystępnej formie omówiono przede wszystkim nowe instrumenty i transakcje finansowe, które pojawiły się na polskim rynku finansowym wraz z jego rozwojem. Autorzy uwzględnili wymogi Nowej Umowy Kapitałowej. Przez całą pracę przewija się wątek ryzyka finansowego, czyhającego na każdym etapie funkcjonowania firmy.
Książka zatytułowana "Nowoczesne zarządzanie finansami przedsiębiorstwa", przygotowana przez zespół autorów pod kierunkiem prof. dr hab. Aurelii Bielawskiej, stanowi kompendium bogatej wiedzy na temat nowoczesnego podejścia w racjonalnym zarządzaniu finansami przedsiębiorstwa. (...) Struktura pracy sprawia, że czytający jej treść będzie mógł posiąść wiedzę, która pozwoli mu na efektywne gospodarowanie, zarówno kapitałem własnym, jak i pożyczonym. Publikacja ta spełnia w najwyższym stopniu rolę podręcznika (...), będzie pozycją poszukiwaną przez młodzież studiującą na kierunku ekonomicznym i innych kierunkach pokrewnych.
Prof. zw. dr hab. Maria Dębniewska
Kierownik Katedry Finansów i Bankowości
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Książka "Nowoczesne zarządzanie finansami przedsiębiorstwa" - Aurelia Bielawska (red.) - oprawa miękka - Wydawnictwo C H Beck. Książka posiada 312 stron i została wydana w 2009 r. Cena 43.97 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.