pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Nowa sprawozdawczość budżetowa z komentarzem do zmian (+ CD)
Tytuł książki:

Nowa sprawozdawczość budżetowa z komentarzem do zmian (+ CD)

Autor książki:

Krystyna Gąsiorek

Dane szczegółowe:
Wydawca: INFOR Grupa
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 143 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788374403832
ISBN: 978-83-7440-383-2
Data: 2014-04-10
115.32  129.00  13.68 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h
Wprowadzone zmiany dotyczą sporządzania sprawozdań w zakresie budżetu państwa, budżetu środków europejskich, budżetów jednostek samorządu terytorialnego, wydatków strukturalnych i partnerstwa publiczno-prywatnego.

Zmianie uległy zarówno wzory sprawozdań, jak i instrukcje ich sporządzania, a także formy i częstotliwość ich przekazywania odbiorcom.

Najistotniejszą zmianą jest rezygnacja z przekazywania zdecydowanej większości sprawozdań w formie pisemnej na formę elektroniczną.

W publikacji omówiono wprowadzone zmiany, dotyczące m.in.: form przekazywania sprawozdań wzorów sprawozdań, wprowadzenia nowego sprawozdania, poszczególnych instrukcji sporządzania sprawozdań, terminów i częstotliwości sporządzania i przekazywania sprawozdań odbiorcom, sporządzania korekt sprawozdań.

Przy każdym paragrafie rozporządzenia zamieszczony jest komentarz autora, wskazujący na najważniejsze zmiany w stosunku do wcześniejszego rozporządzenia (z 3 lutego 2010 r.) oraz ich zastosowanie w praktyce.

Ponadto w książce można znaleźć wzór zarządzenia/uchwały w sprawie określenia formy przekazywania sprawozdań przez jednostki podległe.

Dopełnienie publikacji stanowi płyta CD z kompletem aktywnych formularzy sprawozdań budżetowych wraz z instrukcją ich wypełniania przygotowaną przez Ekspertów Poradnika Rachunkowości Budżetowej.

Stan prawny na 27 lutego 2014 roku.

Książka "Nowa sprawozdawczość budżetowa z komentarzem do zmian (+ CD)" - Krystyna Gąsiorek - oprawa miękka - Wydawnictwo INFOR Grupa. Książka posiada 143 stron i została wydana w 2014 r. Cena 115.32 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Krystyna Gąsiorek - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Produkty podobne:
Rachunkowość finansowa i podatkowa - okładka książki
Rachunkowość finansowa i podatkowa Teresa Cebrowska (red.)