pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Noc Ciemna

Autor książki:

Marc Foley OCD

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Karmelitów Bosych
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 354 s.
EAN: 9788376045672
ISBN: 978-83-7604-567-2
Data: 2021-09-13
27.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Noc Ciemna - opis książki:

NOC CIEMNA Doświadczenie psychiczne i rzeczywistość duchowa. Przewodnik po Nocy Ciemnej św. Jana od Krzyża o. Marc Foley OCD
Książka Marca Foleya OCD jest przewodnikiem po ścieżkach wiodących do pełni życia, ukazanych w Nocy ciemnej. Autor analizuje kluczowe pojęcia z hiszpańskiego oryginału, ukazując znaczenie, jakie miały w czasach św. Jana i jakie mają obecnie. Aby zilustrować omawiane zagadnienia, zamieszcza w swej książce inspirujące cytaty z pism rozmaitych autorów, dawnych i współczesnych.
Przy próbie czytania Nocy ciemnej św. Jana od Krzyża doświadcza się najrozmaitszych reakcji. Jest tak w przypadku każdego, kto poszukuje mądrości na drodze do Boga, dlatego taka lektura to przedsięwzięcie wymagające głębokiego zaangażowania. Potrzeba nam przewodników, którzy przeprowadzą nas poprzez subtelności i zawiłości pism mistycznych.
Jednym z nich jest ojciec Marc Foley OCD, którego polski czytelnik mógł już poznać jako popularyzatora myśli św. Teresy od Dz. Jezus i św. Jana od Krzyża. Karmelita bosy z prowincji waszyngtońskiej posiada niezwykle jasny przekaz a jego doświadczenie psychologa i kierownika duchowego sprawia, że jego publikacje pomagają w zrozumieniu życia duchowego.

Książka "Noc Ciemna" - Marc Foley OCD - oprawa miękka - Wydawnictwo Karmelitów Bosych. Książka posiada 354 stron i została wydana w 2021 r. Cena 27.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]