pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
Księgarnia »
Książki »
»
Nikt ich nie zamknie. Niezwykłe, prawdziwe historie Bożego działania...
Księgarnia »
Książki »
książka:

Nikt ich nie zamknie. Niezwykłe, prawdziwe historie Bożego działania w świecie islamu

autor:

Reema Goode

Dane szczegółowe:
Wydawca: KEFAS
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 136 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788362715060
ISBN: 978-83-62715-06-0
Data: 2011-10-10
13.93  19.90  5.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Nikt ich nie zamknie. Niezwykłe, prawdziwe historie Bożego działania w świecie islamu - Reema Goode - opis książki:

Wyobraź sobie miejsce, w którym bycie chrześcijaninem to przestępstwo podlegające surowej karze, i w którym twoja własna rodzina odgrywa rolę kata, który wymierza tę karę. Wyobraź sobie miejsce, w którym ludzie dzielący się dobrą nowiną Chrystusa wśród swoich znajomych zostają deportowani lub zamykani w więzieniach, a nawróceni na chrześcijaństwo płacą za swoją wiarę prześladowaniami, wyizolowaniem, a nawet śmiercią. Reema Goode i jej rodzina to chrześcijanie mieszkający i pracujący w jednym z krajów Bliskiego Wschodu. W państwie tym wszystkie wyżej wspomniane sytuacje są na porządku dziennym. Jednak pomimo tych zagrożeń, pomimo rosnących prześladowań są oni świadkami zupełnie nowych tendencji, jakie zarysowują się w ostatnich latach wśród muzułmanów. Niezależnie od represji, jakie spadają na ludzi, którzy stają się uczniami Chrystusa, Bóg w niezwykły sposób dociera do serc tysięcy ludzi ze świata islamu. Tylko w sobie wiadomy sposób otwiera On wiele drzwi, dzięki czemu bezprecedensowa w historii liczba muzułmanów staje się naśladowcami Jezusa. W tym niezwykłym zbiorze osobistych świadectw, Reema przenosi nas w głąb swojego arabskiego sąsiedztwa, by pokazać, jak Bóg działa w tej jednej z wielu islamskich społeczności. Na tle codziennego życia jednego z muzułmańskich miasteczek, ukazuje różne, twórcze, niespodziewane i niezwykłe sposoby, jakich Bóg używa, by dotrzeć do jej sąsiadów z ewangelią Jezusa Chrystusa. Ta podnosząca na duchu, budująca, a czasem nawet zabawna relacja z pierwszej ręki, złożona przez żyjącą pośród muzułmanów rodzinę chrześcijańską, zainspiruje cię na twojej własnej drodze wiary, nauczy modlić się za wyznawców islamu oraz za tych, którzy niosą im ewangelię, a także utwierdzi cię w przekonaniu, że pełne miłości, Boże światło naprawdę przenika nawet największą ciemność.

Książka „Nikt ich nie zamknie. Niezwykłe, prawdziwe historie Bożego działania w świecie islamu” - oprawa miękka - Wydawnictwo KEFAS.

Książka posiada 136 stron i została wydana w 2011 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Nikt ich nie zamknie. Niezwykłe, prawdziwe historie Bożego działania..."
Produkty podobne:
Spotkanie z Energią - okładka książki
Spotkanie z Energią Margarethe Kruczek-Schumacher
Islam i Jezus. Prawda i fakty - okładka książki
Islam i Jezus. Prawda i fakty John Ankerberg, Emir Caner
Wszystko o dekalogu - okładka książki
Wszystko o dekalogu Jacek Molka
Walka Lutra z katolicyzmem - okładka książki
Walka Lutra z katolicyzmem Teodor Jeske-Choiński
Niewidzialna wojna - okładka książki
Niewidzialna wojna Wincenty Łaszewski