pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nieruchomości szczególna staranność

Autor książki:

Marek Urban

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe ŚLĄSK
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 212 s.
Wymiar: 210x140 mm
EAN: 9788381830492
ISBN: 978-83-8183-049-2
Data: 2020-10-12
36.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 7 dni

Opis książki:

Podstawy prawne zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami oraz przepisy dotyczące rynku nieruchomości w Polsce
Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami jest największą polską organizacją samorządu gospodarczego zrzeszającą przedsiębiorców związanych z zarządzaniem nieruchomościami i pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, w tym ich związki oraz inne organizacje i jednostki organizacyjne o statusie przedsiębiorcy. Izba chroni interesy osób fizycznych i prawnych prowadzących działalność związaną z zarządzaniem nieruchomościami oraz pośrednictwem w obrocie Nieruchomościami. Krajowa Izba Gospodarki Nieruchomościami prowadzi ogólnopolski Centralny Rejestr Zarządców Nieruchomości KIGN i Pośredników w Obrocie Nieruchomościami KIGN oraz (jedyny w Polsce) Rejestr Zarządców Sądowych (Przymusowych).

Marek Urban (1972) Absolwent Wydziału Zarządzania AGH w Krakowie. Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania humanista. Przedsiębiorca, szkoleniowiec, aktywny uczestnik rynku nieruchomości w Polsce, wielokrotnie wyróżniany i odznaczany za swoją działalność. Autor publikacji o tematyce ekonomicznej oraz związanej z rynkiem nieruchomości. Współpracował z czołowymi polskimi czasopismami i serwisami internetowymi przy tworzeniu nowych narzędzi promocji i marketingu medialnego.

Książka "Nieruchomości szczególna staranność" - Marek Urban - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe ŚLĄSK. Książka posiada 212 stron i została wydana w 2020 r. Cena 36.00 zł. Zapraszamy na zakupy!