pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Naznaczona. Inni. Tom 4

Autor książki:

Anne Bishop

Dane szczegółowe:
Wydawca: Initium
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 146x208 mm
EAN: 9788362577507
ISBN: 978-83-6257-750-7
Data: 2016-12-16
Cena wydawcy: 29.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Przez wieki Inni i ludzie żyli obok siebie, ale stosunki między nimi były napięte. Gdy jednak ludzkość przekroczyła pewne granice, Inni muszą zadecydować, ile człowieczeństwa są w stanie tolerować - zarówno w swej społeczności, jak i w sobie samych?
Ponieważ Inni zawarli sojusz z cassandra sangue, delikatnymi acz potężnymi wieszczkami krwi, które były wykorzystywane przez własny gatunek, relacje między ludźmi a Innymi ulegają zmianie. Niektórzy z nich, tak jak Simon Wilcza Straż, wilczy strażnik i przywódca Dziedzińca w Lakeside, i wieszczka krwi Meg Corbyn, uważają nowe przymierze za korzystne - nie tylko pod względem osobistym, ale i praktycznym.

Ale nie wszyscy są przekonani do takiego rozwiązania. Grupa ludzi o zradykalizowanych poglądach planuje przejęcie kontroli nad krainą i organizuje serię brutalnych ataków na Innych. Nie wie tylko, że ziem Innych strzegą o wiele starsze i bardziej niebezpieczne siły niż wampiry i zmiennokształtni. Owe moce są w stanie uczynić wszystko, by chronić to, co do nich należy?

Książka "Naznaczona. Inni. Tom 4" - Anne Bishop - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Initium. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2016 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]