pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Anioł burz. Prawo milenium. Księga druga

Autor książki:

Trudi Canavan

Dane szczegółowe:
Wydawca: Galeria Książki
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 500 s.
Wymiar: 130x190 mm
EAN: 9788364297588
ISBN: 978-83-6429-758-8
Data: 2015-11-06
31.74 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Tyen naucza magii mechanicznej w Liftre - powszechnie poważanej szkole. Dociera tam wieść, że Raen, najpotężniejszy mag i władca wszystkich światów, powrócił po długiej nieobecności. Nauczyciele i studenci uciekają, gdyż w Liftre uczono zakazanej przez Raena magii, w przekonaniu że ten nie żyje. W jednej chwili Tyen traci dom i cel. Pozostaje mu jedynie złożona Velli obietnica przywrócenia jej cielesnej postaci.

Raen odzyskuje władzę, a wokół wzbiera bunt, Tyen zaś musi postanowić, do czego jest w stanie się posunąć, by dotrzymać danego Velli słowa.

Po pięciu latach spędzonych wśród tkaczy gobelinów w Schpecie w spokojne życie Rielle wkracza wojna. W obliczu porażki i nieuchronnej okupacji wszyscy ze zdumieniem obserwują, jak wrogie wojska wycofują się, a do bram miasta zbliżają się trzy postacie - w czarnych włosach jednej z nich pobłyskują niebieskie refleksy. Przeszłość dziewczyny z dalekiego kraju i jej magiczne zdolności to nie wszystkie sekrety, jakie mógłby wyjawić tajemniczy przybysz.

Anioł zamierza wrócić do swojego świata i pragnie zabrać Rielle ze sobą.

Książka "Anioł burz. Prawo milenium. Księga druga" - Trudi Canavan - oprawa miękka - Wydawnictwo Galeria Książki. Książka posiada 500 stron i została wydana w 2015 r. Cena 31.74 zł. Zapraszamy na zakupy!