pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Nawróć się i bądź szczęśliwy! Przewodnik po sakramencie pokuty i pojednania

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jedność
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 278 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788381446051
ISBN: 978-83-8144-605-1
Data: 2021-09-24
19.28 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Błogosławieni ci, którzy decydują się na spowiedź, czasem nawet po dziesiątkach lat trwania w grzechach ciężkich. Błogosławieni ci, którzy postanawiają skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania, czyli z tego niezwykłego sakramentu, który dla człowieka zagubionego stanowi punkt zwrotny i który dosłownie ratuje życie każdemu, kto udręczony jest złą przeszłością. Spowiedź to Boże, radykalne, ratujące życie i uzdrawiające lekarstwo na złą przeszłość, która dręczy.

Każdy z nas potrzebuje dobrej spowiedzi, czyli tego sakramentu, który uwalnia nas od wszystkiego, co przeszkadza kochać i cieszyć się życiem. Sakrament pokuty i pojednania to spotkanie z Chrystusem, który urządza nam święto ocalenia i radości.

Ta publikacja nie powstała za biurkiem. Jest ona wynikiem tysięcy godzin sprawowania przez jej autorów posługi w konfesjonale. Autorzy tej książki prosto i precyzyjnie opisują warunki dobrego przygotowania się do spowiedzi i owocnego korzystania z tego sakramentu. Wzorem może być dla nas syn marnotrawny. Był on umarły, a ocalił się, bo zdobył się na uczciwy rachunek sumienia, na szczere wyznanie grzechów i na radykalne nawrócenie. Ta książka jest dla tych, którzy chcą dać sobie szansę na radość nawrócenia i ocalenia.

Książka "Nawróć się i bądź szczęśliwy! Przewodnik po sakramencie pokuty i pojednania" - ks. Marek Dziewiecki, Franciszek Płaczek - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Jedność. Książka posiada 278 stron i została wydana w 2021 r. Cena 19.28 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.