pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Bóg kocha najbardziej. Przygotowanie do I Komunii Świętej w rodzinie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Jedność
Rok wyd.: 2019
Oprawa: twarda
Ilość stron: 180 s.
Wymiar: 215x215 mm
EAN: 9788381441063
ISBN: 978-83-8144-106-3
Data: 2019-04-10
25.04  35.00  9.96 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Ta książka pomaga przygotować się do Pierwszej Komunii Świętej, z tym że nie dzieciom, a ich rodzicom. Już to czyni tę publikację absolutnie wyjątkową i cenną. Napisały ją dwie wspaniałe osoby, znany i lubiany duszpasterz i doktor psychologii, ks. Marek Dziewiecki, oraz Agnieszka Porzezińska, dziennikarka i scenarzystka, prywatnie mama trzech córek.

W 8 rozdziałach zebrali oni materiał, który w prostych, trafiających do umysłu i serca słowach chce podpowiedzieć rodzicom, w jaki sposób mogą towarzyszyć swoim dzieciom w przygotowaniu do Pierwszej Komunii Świętej, jak mogą dopomóc im nie tyle w zrozumieniu, co w doświadczeniu miłości Pana Boga, który kocha nas przecież najbardziej!
Dzięki tej książce rodzice dowiedzą się, jak towarzyszyć dzieciom w modlitwie, jak pomóc im przygotować się do sakramentu pokuty i pojednania, wreszcie, jak zakochać się w Jezusie tak naprawdę - na śmierć i życie! Autorzy nie zapomnieli również o aspekcie organizacyjnym tej ważnej dla dzieci uroczystości: o przyjęciu, strojach, gościach i prezentach, o tym wszystkim, co stanowi oprawę dnia pierwszokomunijnego, i co nierzadko jest dla rodziców nie lada wyzwaniem!
Ważne sprawy dotyczące Boga, wiary i sakramentów omówione językiem zwyczajnego człowieka. Odważne odpowiedzi na trudne pytania. Klimatyczne, budujące nastrój ilustracje. Doświadczony, bliski ludziom duszpasterz i supermama zaprawiona w rodzicielskich bojach? Tak można w skrócie opisać tę książkę, którą oddajemy do rąk wszystkich katolickich rodziców, życząc im wszystkiego co najlepsze.

Książka "Bóg kocha najbardziej. Przygotowanie do I Komunii Świętej w rodzinie" - ks. Marek Dziewiecki, Agnieszka Porzezińska - oprawa twarda - Wydawnictwo Jedność. Książka posiada 180 stron i została wydana w 2019 r. Cena 25.04 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]