pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Nauczyć się modlić, aby kochać

Autor książki:

Jacques Philippe

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Księży Marianów
Rok wyd.: 2014
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 110x180 mm
EAN: 9788375024814
ISBN: 978-83-7502-481-4
Data: 2014-07-28
Cena wydawcy: 23.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

"Tym, czego dzisiejszy świat najbardziej potrzebuje, jest właśnie modlitwa. To z niej narodzą się wszystkie rodzaje odnowy, uzdrowienia, głębokie i płodne przemiany, jakich wszyscy pragniemy dla naszego społeczeństwa. Nasza ziemia jest ciężko chora i tylko kontakt z Niebem zdoła ją uzdrowić. Rzeczą najbardziej pożyteczną dla dzisiejszego Kościoła jest przekazać ludziom pragnienie modlitwy i nauczyć ich modlić się.

Dać komuś zamiłowanie do modlitwy, pomóc mu wytrwać na tej nie zawsze łatwej drodze, to największy prezent, jaki można mu ofiarować. Kto ma modlitwę, ma wszystko, odtąd bowiem Bóg może swobodnie wejść w jego życie, działać tam i dokonywać cudów swojej łaski. Jestem coraz bardziej przekonany o tym, że wszystko wychodzi od modlitwy i że spośród wezwań Ducha to właśnie jest pierwsze i najbardziej naglące, i na nie musimy odpowiedzieć. Zostać odnowionym w modlitwie to zostać odnowionym we wszystkich aspektach swojego życia, to znaleźć nową młodość. Ojciec bardziej niż kiedykolwiek szuka czcicieli w Duchu i prawdzie (por. J 4, 24)". - z Wprowadzenia

Książka "Nauczyć się modlić, aby kochać" - Jacques Philippe - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Księży Marianów. Książka posiada 240 stron i została wydana w 2014 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]