pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Modlitwa, która uzdrawia. Jak modlić się o uzdrowienie w rodzinie
Tytuł książki:

Modlitwa, która uzdrawia. Jak modlić się o uzdrowienie w rodzinie

Autor książki:

Francis MacNutt

Dane szczegółowe:
Wydawca: eSPe
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 104 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788374826525
ISBN: 978-83-7482-652-5
Data: 2014-09-22
12.43  16.90  4.47 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Modlitwa, która uzdrawia. Jak modlić się o uzdrowienie w rodzinie - Francis MacNutt - opis książki:

Ta książka pokazuje, czego Bóg pragnie dokonywać dla nas. Jest to tak cudowne, że aż trudno w to uwierzyć. Bóg chce bowiem, aby zwyczajni ludzie błogosławili i uzdrawiali siebie nawzajem w swych rodzinach. Kiedy, zgodnie ze wskazówkami zawartymi w tej książce, zaczniesz modlić się wspólnie z bliskimi, zobaczysz, jak niezwykłe cuda będą przytrafiać się tobie i tym, których kochasz. Czytając tę książkę, uwierzysz w to, że Jezus naprawdę może uzdrawiać ludzi dzięki twojej modlitwie. Autor, od lat posługujący modlitwą o uzdrowienie i zachęcający do niej zwykłych chrześcijan na całym świecie, postanowił napisać krótki, prosty poradnik, który mógłby służyć wszystkim pragnącym nauczyć się tej formy modlitwy. Tym właśnie poradnikiem jest ta książka. Jeśli zastosujesz rady, które są w niej zawarte, możesz się przekonać, że Jezus nadal dokonuje cudów i leczy nasze choroby. Dar modlitwy za innych ludzi, dar uzdrawiania nie jest bowiem zarezerwowany dla przyciągających tłumy charyzmatyków. Uzdrowienia, które dokonują się w dużych zgromadzeniach, stają się głośne i służą zbudowaniu wiary wielu. Ale jeśli tylko zdobędziesz się na odwagę i spróbujesz, Bóg może posłużyć się tobą, aby - bez rozgłosu, ale równie skutecznie - uzdrawiać członków twojej rodziny czy twoich przyjaciół.

Bądź pewien, że Jezus cię kocha i ma zarówno pragnienie, jak i moc, by cię uzdrowić. Uwierz w to, a z czasem będziesz mógł tego doświadczyć. W końcu będziesz wiedział z całą pewnością, której nic nie będzie w stanie osłabić, że Jezus darzy nas wielką miłością i bardzo chce, by Jego umiłowani odzyskiwali zdrowie. fragment książki

Książka „Modlitwa, która uzdrawia. Jak modlić się o uzdrowienie w rodzinie” - oprawa miękka - Wydawnictwo eSPe. Książka posiada 104 stron i została wydana w 2014 r. Cena 12.43 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Modlitwa, która uzdrawia. Jak modlić się o uzdrowienie w rodzinie"
Francis MacNutt - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Piętnaście czwartków ze św. Ritą - okładka książki
Piętnaście czwartków ze św. Ritą o. Casagrande Gianfranco
Co będzie z moim życiem? Jak odkryć - okładka książki
Co będzie z moim życiem? Jak odkryć i rozeznać... Custódio Rodrigo, Pedro Mariano, Anna Święcka
Produkty podobne: