pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Motywowanie pracowników sektora bankowego w świetle przynależności pokoleniowej

Autor książki:

Renata Leśniak

Dane szczegółowe:
Wydawca: CeDeWu
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 260 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788381021050
ISBN: 978-83-8102-105-0
Data: 2022-05-04
67.12 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Publikacja omawia istotną w obecnych czasach kwestię zróżnicowania pokoleniowego w zespołach pracowniczych, ze szczególnym uwzględnieniem sektora bankowego, wraz z implikacjami tych różnic na motywację pracowników.

Na tym tle Autorka w szeroki sposób analizuje wartość motywatorów dostępnych w systemach motywacyjnych największych banków działających w Polsce, porównując je z oczekiwaniami i preferencjami pracowników generacji X, Y i Z.

Co istotne, szczególna uwaga skupiona jest na znaczeniu roli przełożonego w motywowaniu pracowników - badaniu poddano znaczenie, jakie dla podwładnych ma postawa szefa, jego zachowania wobec podwładnych oraz stosowany styl kierowania.

Książka przeznaczona jest dla:
- menadżerów chcących zrozumieć różnice w motywowaniu podwładnych reprezentujących różne generacje;
- przełożonych, którzy chcą wzmacniać swój autorytet w zespole oraz skutecznie motywować podwładnych, dostosowując styl kierowania do ich potrzeb;
- pracowników chcących lepiej funkcjonować w zespołach multipokoleniowych;
- wszystkich, których interesuje kwestia motywacji i motywowania pracowników w kontekście motywacji zewnętrznej i automotywacji;
- zainteresowanych analizą sektora bankowego w kontekście przydatności funkcjonujących w nim rozwiązań motywacyjnych i niezbędnych z punktu widzenia pracowników zmian.

Książka "Motywowanie pracowników sektora bankowego w świetle przynależności pokoleniowej" - Renata Leśniak - oprawa miękka - Wydawnictwo CeDeWu. Książka posiada 260 stron i została wydana w 2022 r. Cena 67.12 zł. Zapraszamy na zakupy!