pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Most Marzeń. Tom 3. Efemera

Autor książki:

Anne Bishop

Dane szczegółowe:
Wydawca: Initium
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 464 s.
EAN: 9788366328297
ISBN: 978-83-6632-829-7
Data: 2020-02-29
21.52  29.90  8.38 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Efemera to dziwna i magiczna kraina. Składa się z krajobrazów połączonych jedynie mostami, które często przenoszą ludzi w miejsca, gdzie naprawdę przynależą, zamiast w te, w które chcą się udać.

Kiedy Gloriannie Belladonnie, utrzymującej Efemerę w równowadze, zaczynają zagrażać czarownicy, jej brat Lee postanawia poświęcić się dla jej dobra. W efekcie, pozbawiony wzroku, trafia do azylu dla umysłowo chorych w Mieście Wizji - daleko od swoich rodzinnych części świata.

Tymczasem w Wizji pojawia się Mrok, którego natury nie potrafią zgłębić nawet szamani opiekujący się miastem i jego mieszkańcami. Danyal, jeden z nich, zostaje mianowany strażnikiem Azylu. Ponieważ jego serce tęskni za czymś nieznanym, intrygują go opowieści Lee o mostowych, krajobrazczyniach i czarownikach. Z pomocą Zhahar - pracownicy Azylu, która ukrywa własne mroczne sekrety - Lee stopniowo odzyskuje wzrok, jego opowieści zaś nabierają potężnej mocy, pozwalając Danyalowi i Zhahar poznać świat skrajnie odmienny od wszystkiego, co dotąd znali.

By przepędzić z Miasta Wizji niebezpieczeństwo, Danyal, Lee i Zhahar będą musieli odkryć, kim są naprawdę... i jak niebezpieczni potrafią być.

Książka "Most Marzeń. Tom 3. Efemera" - Anne Bishop - oprawa miękka - Wydawnictwo Initium. Książka posiada 464 stron i została wydana w 2020 r. Cena 21.52 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]