pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Moja wiara

Autor książki:

Benedykt XVI

Dane szczegółowe:
Wydawca: Esprit
Rok wyd.: 2023
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 256 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788367530583
ISBN: 978-83-67530-58-3
Data: 2023-05-18
35.89 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

W świecie, w którym Bóg stał się Wielkim Nieobecnym, słowa Benedykta XVI są jak światło w ciemności, jak pokarm dla zgłodniałej duszy. To nie tylko nauczanie, ale i świadectwo człowieka, który genialnie łączy wiedzę kilku profesorów z prostą wiarą wyniesioną z rodzinnego domu.

KS. TOMASZ JAKLEWICZ

TEOLOG, DZIENNIKARZ, DUSZPASTERZ

Jaka jest wiara papieża Benedykta XVI

Jakie prorocze intuicje towarzyszyły mu na drodze kapłańskiej służby

Jak wypatrywać Bożego światła w mrokach dzisiejszych czasów

Moja wiara to wyjątkowy zbiór tekstów Josepha Ratzingera na tematy niezwykle istotne i bliskie jego sercu. Składają się one na osobiste Credo papieża emeryta. Dzięki zebranym przemówieniom, jesteśmy w stanie na nowo rozkochać się w Kościele, odkryć prawdziwą wartość ofiary czy cierpienia oraz ponownie zachwycić się Słowem Bożym i Liturgią.

Książka ta jest hołdem dla papieża, który bardziej niż ktokolwiek inny podkreśla wartość i znaczenie ciągłości Tradycji w czasach, w których Chrystus jest niemal nieobecny, a dla wielu ludzi najważniejszym celem jest całkowite zniszczenie Kościoła.

Książka "Moja wiara" - Benedykt XVI - oprawa Miękka - Wydawnictwo Esprit. Książka posiada 256 stron i została wydana w 2023 r. Cena 35.89 zł. Zapraszamy na zakupy!