pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Moja I Komunia Święta z filmem. Największy z Cudów (DVD)

Autor książki:

ks. Leszek Smoliński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 16 s.
Wymiar: 135x200 mm
EAN: 9788366560338
ISBN: 978-83-6656-033-8
Data: 2020-09-03
Cena wydawcy: 9.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Drodzy Rodzice, drogie Dzieci!

Przed Wami jedna z najpiękniejszych chwil w życiu – przyjęcie do Serca Pana Jezusa. Wiemy, jak ważne jest dobre przygotowanie się do tych wzniosłych wydarzeń, dlatego opracowaliśmy specjalny pakiet, który ma Wam to ułatwić. 

W niewielkiej książeczce zebrane zostały wskazówki i wyjaśnienia ujęte w zrozumiałej i przyjaznej formie, które pozwolą w pełni pojąć znaczenie tych wyjątkowych chwil. Dodatkowo w prezencie dołączyliśmy film pt. Największy z cudów . To piękna animowana historia przedstawiająca w odpowiedzialny sposób, jak wielką wartością jest Eucharystia. Z pewnością każde dziecko z największą przyjemnością obejrzy to dzieło i zapamięta jego przesłanie.

Film DVD Największy z Cudów

Reżyseria: Bruce Morris, Scenariusz: Luis De Velasco

Czas trwania 1godz 10 min, polski dubbing

"Największy z cudów" to porywający, pełnometrażowy film animowany twórców "Epoki lodowcowej" i "Cristiady", dający nowe spojrzenie na cud, jakim jest Msza Święta z aniołami i demonami w tle. Fabuła skupia się na trzech osobach, które spotykają się na tej samej Mszy Świętej z powodu życiowych kłopotów. Pomoc przychodzi ze strony aniołów stróżów, którzy pozwalają bohaterom pojąć walkę dobra ze złem i cudowny triumf wiary, który unaocznia się podczas każdej Eucharystii. To, czego doświadczą, zmieni ich życie już na zawsze.

Książka "Moja I Komunia Święta z filmem. Największy z Cudów (DVD)" - ks. Leszek Smoliński - oprawa miękka - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 16 stron i została wydana w 2020 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]