pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Modlitewnik. Miłosierdzie Boże.

Autor książki:

Tomasz Ponikło

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo M
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 52 s.
Wymiar: 80x115 mm
EAN: 9788375957648
ISBN: 978-83-7595-764-8
Data: 2014-02-03
1.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Miłosierdzie Boże - Twoją drogą do pełni wiary! Kult miłosierdzia Bożego zawdzięczamy świętej Faustynie, która będąc zakonnicą w Zgromadzeniu Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia Bożego, opisywała swoje wizje mistyczne wraz z poleceniami kierowanymi do niej przez Jezusa. Zapisała je z wielką pieczołowitością w - Dzienniczku . Obraz Jezusa Miłosiernego namalowany zgodnie ze wskazówkami, których udzielił jej sam Chrystus, staje się znakiem nierozerwalnie kojarzonym z tym miejscem.

Dzięki koronce, prawda o niezwyklej mocy Bożego miłosierdzia, została odkryta na nowo. Kult Bożego miłosierdzia i krakowskie Łagiewniki stały się miejscem najchętniej i najczęściej odwiedzanym przez pielgrzymów z całego świata, odnajdujących tu źródło nadziei i wiary.

Modlitewnik zawiera m. in.: Koronkę do Miłosierdzia Bożego, Litanię oraz Nowennę do Miłosierdzia Bożego, tekst Aktu oddania się miłosierdziu Bożemu.

Czytelnik zapozna się także z krótką biografią św. Faustyny.

Książka "Modlitewnik. Miłosierdzie Boże." - Tomasz Ponikło - oprawa miękka - Wydawnictwo M. Książka posiada 52 stron i została wydana w 2014 r. Cena 1.97 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.