pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ale o co chodzi? 2. Pytania nastolatków o wiarę i kościół na dzisiejsze...
Książki »
Tytuł książki:

Ale o co chodzi? 2. Pytania nastolatków o wiarę i kościół na dzisiejsze czasy

Autor książki:

Katarzyna Kłysik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Rafael
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 110 x 160 mm
EAN: 9788366560543
ISBN: 978-83-66560-54-3
Data: 2021-04-06
7.13  9.90  2.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Bestsellerowa książka Ale o co chodzi doczekała się kolejnego wydania zaktualizowanego i rozszerzonego. Autorka odpowiada na trudne pytania nastolatków o kościół, wiarę, moralność. Młodzież znajdzie w niej mocne i zdecydowane odpowiedzi na najbardziej aktualne problemy, na najtrudniejsze pytania rodzące się w obecnych pogmatwanych czasach. Ta książka może się stać solidnym oparciem dla ludzi wkraczających w dorosłość.

mgr Katarzyna Kłysik, dyplomowana katechetka w jednym z liceów w diecezji gliwickiej. Studia teologiczne ukończyła na Uniwersytecie Śląskim. Szczególnie zainteresowana teologią moralną, obroniła pracę magisterską pt. Prostota życia jako ewangeliczna „Arete” w twórczości ks. Jana Twardowskiego. Od wczesnej młodości związana z duszpasterstwem parafialnym, szczególnie dzieci i młodzieży. W latach 2006-2012 pełniła funkcję Prezesa Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Gliwickiej, z ramienia którego w latach 2010-2019 realizowała się jako dyrektor Zabrzańskich Szosowych Wyścigów Rowerowych Niezrzeszonych.

 

Napisałam to wszystko po to, abyś nie stracił wiary z powodu tego, że czegoś nie rozumiesz. Napisałam tę książkę po to, żebyś chciał szukać, rozwijać i nadal doświadczać. Jesteśmy na tej samej drodze. Wcale nie jest tak, że ja – katechetka – wszystko wiem na sto procent i wszystkiego jestem pewna. Ale ja wierzę, szukam i nieraz doświadczam. 

Moje życie nie jest wcale idealne, zdarza się w nim cierpienie. Ale jest piękne i warte przeżycia. Ma cel. Szukaj, poznawaj, miej marzenia. 

Ucz się i bądź pokorny. Zaufaj Mu! 

Autorka 

Książka "Ale o co chodzi? 2. Pytania nastolatków o wiarę i kościół na dzisiejsze czasy" - Katarzyna Kłysik - oprawa miękka - Wydawnictwo Rafael. Książka posiada 112 stron i została wydana w 2021 r. Cena 7.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Katarzyna Kłysik - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Rachunek sumienia - okładka książki

Rachunek sumienia

paraca zbiorowa
Cuda i łaski św. Antoniego - okładka książki

Cuda i łaski św. Antoniego

Małgorzata Myrcha-Kamińska
Produkty podobne:
Duchowość matki - okładka książki

Duchowość matki

Lucyna Słup
Ecce Homo - okładka książki

Ecce Homo

bp Grzegorz Ryś
Monopol na zbawienie - okładka książki

Monopol na zbawienie

Szymon Hołownia
Credo. 31 rozważań na każdy dzień - okładka książki

Credo. 31 rozważań na każdy dzień miesiąca

ks. Leon Siwecki, ks. Dariusz Bęc